• با فناوري USSD چقدر آشنا هستيد؟
  چهارشنبه 14 آبان 1393
  فناوري USSD سريعترين و امن‌ترين روش ممکن در انجام کارهاي بانکي است، اين فناوري نيازي به اينترنت و نصب نرم افزار ندارد و روي تمامي تلفن‌هاي همراه قابليت کارايي دارد، جزييات بيشتر به علاوه ليست تمام کدهاي USSD بانک‌ها را از اين گزارش بخوانيد.
 • چرا سيم کارت‌ دائمي ايرانسل ، مقرون به صرفه ترين سيم‌کارت بازار ايران است؟
  پنجشنبه 17 مهر 1393
  سيم کارت هاي دائمي ايرانسل مقرون به صرفه ترين تعرفه را دارند و مي‌توان با کمترين هزينه براي تمامي تماس هاي داخل و خارج از شبکه در سراسر کشور و حتي تلفن ثابت با آن مکالمه کرد.
 • تخفيف 40 درصدي رايتل براي خريد سيم‎کارت دائمي
  پنجشنبه 17 مهر 1393
  در پانزدهمين نمايشگاه بين المللي ايران تلکام که از 14 تا 17 مهر ماه در حال برگزاري است، رايتل تخفيف‎هاي ويژه‎اي را براي بازديدکنندگان در نظر گرفته است.
 • حذف پيامک‌هاي ناخواسته پس از ارسال ميسر شد!
  پنجشنبه 17 مهر 1393
  محققان آمريکايي نرم‌افزاري طراحي کرده‌اند که امکان حذف پيام ارسالي را از روي تلفن همراه گيرنده فراهم مي‌کند.
 • راه‌اندازي برنامه گپ واتس آپ براي صاحبان مشاغل
  پنجشنبه 16 شهريور 1396
  برنامه گپ واتس آپ متعلق به فيس بوک از راه اندازي آزمايشي برنامه گفتگوي ويژه صاحبان مشاغل خبر داده که با آن مي‌توان ارتباط مؤثرتر و مناسب تري با مشتريان برقرار کرد.
 • سازوکار حمايت مخابرات از استارت‌آپ‌ها
  پنجشنبه 16 شهريور 1396
  به اعتقاد برخي کارشناسان، جوي که در حال حاضر وجود دارد نشان مي‌دهد در خانواده تمام مسوولان کشور به زودي يک استارت‌آپ‌ ايجاد مي‌شود و اين فرهنگ‌سازي چهره مسوولان و ديدگاه و رويکرد آنها را علي‌رغم چالش‌هاي موجود، نسبت به موضوع کسب‌وکارهاي نوپا عوض مي‌کند.
 • همه چيزهايي که بايد درباره بازي نهنگ آبي بدانيد
  پنجشنبه 16 شهريور 1396
  بازي نهنگ آبي که اين روزها در ميان نوجوانان کشورهايي مانند روسيه و فرانسه موجب رفتارهاي خطرناکي ازجمله خودکشي نيز شده، تهديدي براي نوجوانان در فضاي مجازي به شمار مي‌رود و به گفته کارشناسان بايد خانواده‌ها را با عواقب آن آشنا کرد.
 • چگونه مراقب فعاليت آنلاين فرزندان خود در گوشي‌هاي تلفن همراه باشيم
  شنبه 04 شهريور 1396
  همواره نظارت بر فعاليت‌هاي فرزندان و کنترل کردن آنها، از اولويت‌هاي مهم و ضروري والدين بوده و هست. فرقي نمي‌کند اين نظارت در فضاي واقعي باشد يا در فضاي مجازي، مهم اين است که فرزندان ما (در هر سن و سال) امنيت کاملي داشته باشند.
 • وجود ۱۱ هزار کانال‌ تلگرامي و شبکه‌هاي اجتماعي بالاي ۵۰۰۰ عضو
  جمعه 29 بهمن 1395
  برآوردها از وجود بالغ بر ۱۱ هزار کانال‌ تلگرامي و شبکه‌هاي اجتماعي بالاي ۵۰۰۰ عضو در سطح کشور حکايت دارد.
 • ارائه خدمات مبتني بر موبايل به گردشگران
  يكشنبه 10 بهمن 1395
  با توافق سازمان ميراث فرهنگي و اپراتور اول سيم کارت گردشگر براي ارائه خدمات مبتني بر موبايل به گردشگران طراحي و در هفدهمين کنوانسيون جهاني راهنمايان گردشگري ارائه شد.
 • قبض‌هاي تلفن ثابت چگونه محاسبه مي‌شود؟
  يكشنبه 10 بهمن 1395
  مروري بر مصوبات کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات راديويي تاحدي گوياي نحوه محاسبه قبوض تلفن ثابت است.
 • آسيب‌پذيري جديد در WhatsApp
  يكشنبه 26 دي 1395
  واتس‌اپ از جمله محبوب‌ترين شبکه‌هاي اجتماعي در جهان است که درز خبر ناامن بودن آن، مي‌تواند آزادي بيان را به خطر بيندازد.
 • چرا اپليکيشن آپارات از روي کافه بازار حذف شد؟
  شنبه 01 آبان 1395
  سايت کافه‌بازار تمامي برنامه‌ها و اپليکيشن‌هاي سرويس ويديويي ايراني آپارات را از روي سرورهاي خود حذف کرد و ديگر امکان دانلودشان از سوي کاربران وجود ندارد. مديرعامل کافه‌بازار علت اين حرکت را دستور مقام قضايي عنوان کرده است.
 • فعاليت 12 ميليون توسعه دهنده اپليکيشن موبايل در جهان
  شنبه 01 آبان 1395
  استفاده از تلفن هاي همراه، سال ها در روند پرسرعت رشد قرار داشت، اما آمار و گزارشات اخير نشان مي دهد در حال حاضر صنعت موبايل در وضعيتي آرام و متعادل قرار گرفته است. اما در هر صورت گسترش تلفن هاي هوشمند بستر بسيار درآمدزا و وسيعي در اختيار مردم قرار داده و همه روزه توسعه دهندگان زيادي در اين زمينه سرمايه گذاري مي کنند.