• بهترين روش‌ها براي افزايش طول عمر باطري گوشي شما چيست؟
  شنبه 17 خرداد 1393
  گوشي‌هاي امروزي نسبت به چند سال پيش بسيار قدرتمندتر هستند، اما متاسفانه عمر باطري چندان مناسبي ندارند. در واقع، بسياري از استفاده‌کنندگان اندرويد، اگر بتوانند يک روز تمام را بدون شارژ مجدد سپري کنند، خيلي خوشحال مي‌شوند، به اين اميد که با يک شارژ شبانه گوشي خود را در طول روز روشن نگه دارند.
 • بيمه گران جهاني براي فروش بيشتر به تلفن هاي همراه متوسل شده اند
  يكشنبه 17 فروردين 1393
  شرکت هاي بيمه در جهان براي ارتباط بيشتر با مشتريان از تکنولوژي هاي روز بهره مي گيرند.
 • هر کاربر ۵۷ هزار ساعت از موبايل خود استفاده مي‌کند
  يكشنبه 17 فروردين 1393
  دستگاه‌هاي موبايلي در سال ۲۰۱۳ ميلادي ۱٫۶ اگزابايت اطلاعات را جابه‌جا کردند که اين رقم در سال ۲۰۱۴ به ۲٫۸ اگزابايت مي‌رسد.
 • بررسي تفاوت‌هاي جيلبريک،‌ روت و آنلاک
  يكشنبه 18 اسفند 1392
  گوشي‌هاي هوشمند و تبلت‌ها در مقايسه با سيستم‌هاي دسکتاپ، دستگاه‌هايي هستند که مسئله قفل‌گذاري در آن‌ها از اهميت بيشتري برخوردار است و اغلب توليدکنندگان سخت‌افزاري و نرم‌افزاري روش‌هايي را جهت قفل کردنشان به کار مي‌گيرند.
 • هنگام استفاده از واي‌فاي ديگران، آيا آن‌ها مي‌توانند ببينند که شما از چه سايت‌هايي بازديد کرده‌ايد؟
  شنبه 04 شهريور 1396
  اين روزها اخبار زيادي در مورد تحت نظر قرار گرفتن از طريق وب توسط افراد غريبه از سازمان‌ها تا خدمات دهنده اينترنت شما به گوش مي‎رسد. اما چيزي که کمتر به آن پرداخته مي‎شود تحت نظر قرار گرفتن در سطح محلي است. در اين مقاله بررسي خواهيم کرد که آيا اين امکان وجود دارد که شخص ديگري در زمان استفاده از واي‎فاي آنها وب‎سايت‎هايي که شما بازديد کرده‎ايد را مشاهده کنند.
 • روزهاي رونق در بازارهاي اپليکيشن موبايل
  شنبه 15 آبان 1395
  صنعت ساخت اپليکيشن هاي موبايلي در ايران راه درازي را طي نکرده همان طور که در دنيا نيز پيشينه طولاني ندارد و جهش در اين صنعت با پيشرفته شدن ابزار ديجيتالي در دنيا شتاب بيشتري گرفته است، اما آن طور که آمارها نشان مي دهد براي برنامه نويسان ايراني با وجود تفاوت فضاي فعاليت در داخل کشور اين مسير چندان پيچيده نبوده و به دليل خلاقيت در فراگيري و جذب شدن به سوي اين صنعت توسعه آن به رغم همه اما و اگرها اتفاق افتاده است.
 • بهترين‌هاي بازار اندرويد ايران چه برند‌هايي هستند؟
  پنجشنبه 25 شهريور 1395
  برند‌هاي بسياري در بازار اپليکيشن‌هاي اندرويدي ايران براي خود نام دست‌و‌پا کرده اند؛ پس نگاهي مي‌اندازيم بر بهترين و پردرآمدترين هاي آن‌ها.
 • معرفي ۱۹ آنتي ويروس برتر اندرويد
  پنجشنبه 25 شهريور 1395
  سيستم عامل اندرويد هم نيازمند نرم افزارهاي امنيتي و ضد ويروس است. در اين ميان اپليکيشن هاي فراواني وجود دارد، اما ۱۹ مورد از آن‌ها نسبت به ساير اپليکيشن‌ها عملکرد بهتري دارند.
 • علت همه گير شدن تلگرام چيست؟
  پنجشنبه 25 شهريور 1395
  تلگرام، نرم افزاري است که براي شما امکان چت با ديگران را فراهم مي آورد. با توجه به مجاني بودن آن، به نظر مي رسد که بهترين جايگزين براي What’s App باشد.
 • آموزش تصويري تنظيمات اينترنت نوترينو
  شنبه 15 اسفند 1394
  در صورتي كه گوشي شما قابليت اتصال به شبکه اينترنت همراه را داشته باشد، مي‌توانيد با وارد کردن شماره خود در اين قسمت، تنظيمات گوشي خود را دريافت کنيد. با اين کار، تنظيمات به صورت خودکار توسط سيستم، با استفاده از يك ‌پيام کوتاه براي گوشي شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت پيام کوتاه و وارد كردن رمز (PIN) ۱۲۳۴ تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.
 • پرتال «بزنيم بيرون» سامانه جامع گردشگري زنجان را راه اندازي کرد
  يكشنبه 25 بهمن 1394
  سامانه برنامه ريز سفر به استان زنجان با هدف معرفي جاذبه هاي گردشگري، تاريخي و تفريحي اين استان به صورت رسمي آغاز به کار کرد .
 • راهنماي خريد پاوربانک
  سه شنبه 21 بهمن 1393
  تصور کنيد به يک سفر کوتاه به دل کوير رفته‌ايد و تمام ارتباط شما با دنياي بيرون از طريق تلفن هوشمندتان ميسر مي‌شود. در چنين شرايطي تمام شدن شارژ باتري گوشي مي‌تواند برايتان بسيار گران تمام شود. داستان را کمي ساده‌تر تصور کنيم، به اين ترتيب که به واسطه فشار کاري، وقت نکرده‌ايد تلفن همراه ‌خود را شارژ کنيد و باتريتان نيز کفاف بقيه روز را نمي‌دهد.
 • شبکه‌هاي اجتماعي موبايلي، آري يا خير!
  يكشنبه 12 بهمن 1393
  تقريبا اين روزها همه ما در شبکه‌هاي اجتماعي عضو هستيم، استفاده بيش از حد از تلفن همراه و اينترنت تغييري در سبک زندگي ما ايجاده کرده است به طوري که گاهي اوقات احساس تنهايي برايمان رخ مي‌دهد، اما به راستي چه کار کنيم تا هم از فضاي مجازي و هم از زندگي روزمره خود لذت کافي ببريم. در گزارش (تنهايي در فضاي مجازي) به برخي نکات در خصوص زندگي اين روزهاي ما اشاره شده است که ممکن است شما هم دچار اين موارد شده باشيد.
 • تاثير شبکه هاي اجتماعي بر قتل و خودکشي/ بازپرس ويژه قتل: حريم خصوصي دارد از بين مي رود
  جمعه 05 دي 1393
  کارشناس ارشد حقوق جزا با بيان اينکه شبکه هاي اجتماعي در حال گسترش و ازبين بردن حريم خصوصي افراد هستند گفت: زماني که افراد مجوز ورود ديگران را به حريم خصوصي شان صادر مي کنند موجب گسترش و به مرور زمان از بين رفتن حريم خصوصي و آفت هاي جدي در جامعه مي شوند