همراه بانک پارسيان - نسخه جاوا

پنجشنبه 21 شهريور 1392
همراه بانک پارسيان - نسخه جاوا
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


برنامه کاربردي موبايل بانک پارسيان (Parsian Mobile Banking (PMB ، گام جديدي در جهت دستيابي به اهداف بانک در زمينه بانکداري موبايل (Mobile Banking) و ارائه خدمات اطلاع رساني نوين به مشتريان است.به گزارش اپليکيشن ايراني،  اين برنامه که قابل نصب روي کليه گوشي هاي موبايل در برگيرنده فن آوري جاوا مي باشد، به منظور رفاه و آسايش بيشتر مشتريان در استفاده از خدمات سيستم پرسش و پاسخ بانک پارسيان (SOD) در نظر گرفته شده است.

به اين ترتيب که مشتري با دريافت نسخه جاوا 2.1.001برنامه PMB مي تواند بدون نياز به ارسال پيامهاي کوتاه تقاضا به صورت دستي و تنها با انتخاب منوي مربوطه از روي گوشي خود ، از کليه خدمات خاص و عام سيستم PMB استفاده نموده و از جزئيات فعاليتهاي بانکي حساب خود بدون نياز به مراجعه به شعبه مطلع گردد. همچنين امکان تبادل اطلاعات در بستر GPRS هم فراهم شده است.

در نگارشهاي بعدي برنامه همراه بانک پارسيان امکانات بيشتري پيش بيني شده است.

   
تذکر: جهت نصب نسخه جديد ابتدا لازم به حذف نسخه قبل از گوشي مي باشد

لازم به ذکر است که خدمات PMB بانک پارسيان در تمام ايام هفته به صورت 24 ساعته فعال بوده و مشتريان جهت استفاده از سرويسهاي خاص انتقال وجه و پرداخت قبض مي بايست به شعب بانک پارسيان مراجه نموده و فرم درخواست انتقال وجه همراه بانک پارسيان را تکميل نمايند.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .