سخنان دكتر شريعتي برروي موبايل + نسخه جاوا

جمعه 03 آبان 1392
سخنان دكتر شريعتي برروي موبايل  + نسخه جاوا
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


کتاب پيامک هاي دکتر علي شريعتي را برروي موبايل خود نصب کنيد؛ به اين ترتيب مي توانيد در هر لحظه به سخنان و کتاب هاي دکتر شريعتي دسترسي داشته باشيد.به گزارش اپليکيشن ايراني، علي شريعتي مزيناني، مشهور به دکتر علي شريعتي  نويسنده، جامعه‌شناس، تاريخ‌شناس، پژوهشگر ديني اهل ايران، از مبارزان و فعالان مذهبي و سياسي و از نظريه‌پردازان انقلاب اسلامي ايران بودکه در سن چهل و چهارسالگي به‌صورت مشکوکي در انگلستان درگذشت، و هم‌اکنون آرامگاه وي در مکاني نزد مقبره حضرت زينب کبري در دمشق سوريه است.

شريعتي علاوه بر شهرت زيادش براي سهم داشتن در انقلاب ايران، دليل ديگر شهرتش کارنامه فعاليت‌هاي اوست که براي احياي مذهب و سنت در جامعه و بيدادگري نسبت به سلطنت وقت داشته است. شريعتي را در ادبيات معاصر معلم شهيد مي‌نامند. و از زمان انقلاب تاکنون يادبودهاي زيادي يه ياد او برگزار و اجرا کرده‌اند. و از آن زمان نقدها و تجليل‌هاي زيادي پيرامون آثار، آراء و تاثيراتي که او بر چند دههٔ معاصر ايران گذاشته وجود دارد.

براي دسترسي کامل به فرمايشات و سخنان  دکترعلي شريعتي و همچنين استفاده سريع به مطالب وي، اين نرم افزاررا با نام کتاب پيامک هاي دکتر علي شريعتي را برروي موبايل خود نصب کنيد.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .