تيتراژهاي ماندگار؛ يک فنجان ترانه به ياد ماندني

جمعه 08 فروردين 1393
 تيتراژهاي ماندگار؛ يک فنجان ترانه به ياد ماندني
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 2


اپليکيشن «تيتراژ هاي ماندگار» گنجينه اي ارزشمند شامل موسيقي فيلم ها، سريال ها و برنامه هاي تلويزيوني ايراني و خارجي به شمار مي رود که از طريق وب سايت اپليکيشن ايراني به صورت رايگان در اختيار شما قرار گرفته است.به گزارش اپليکيشن ايراني، در اين برنامه فايل صوتي بيش از 820 تيتراژ به تفکيک نام فيلم، نام خواننده، نوع فيلم، موسيقي هاي با کلام و بي کلام و شبکه تلويزيوني، با محيطي کاربر پسند و زيبا در اختيار شما قرار داده شده است.
شما با استفاده از اين اپليکيشن مي توانيد تيتراژ فيلم ها، سريال ها و يا برنامه هاي تلويزيوني ايراني و خارجي را به صورت مستقيم دانلود کرده و از گوش دادن به موسيقي هاي خاطره انگيز خود، لذت ببريد.
همچنين شما پس از دانلود هر آهنگ مي توانيد فايل صوتي ترانه ها را با ديگران به اشتراک بگذاريد و يا از آن ها به عنوان زنگ تلفن همراه خود استفاده نماييد.
علاوه بر اين، اپليکيشن تيتراژ هاي ماندگار يک بانک اطلاعاتي جامع از فيلم ها و سريال ها نيز به شمار مي رود، چرا که شما با استفاده از اين برنامه مي توانيد اطلاعات بسيار خوبي از فيلم ها شامل کارگردان، بازيگران، خواننده، آهنگساز، سال توليد و توضيحات تکميلي را در اختيار داشته باشيد.
براي استفاده از اپليکيشن تيتراژ هاي ماندگار مي توانيد اين برنامه را به صورت رايگان دريافت نموده و در ابتدا، 15 تيتراژ تلويزيوني را به عنوان هديه دانلود کنيد. پس از پايان اعتبار هديه، شما مي توانيد اشتراک هاي يک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، يک ساله و اشتراک دائمي دانلود آهنگ ها را از طريق پرداخت درون برنامه اي خريداري نماييد.
گفتني است نسخه هاي جديد اين اپليکيشن به صورت ماهانه با افزودن تيتراژهاي بيشتري از فيلم ها و سريال هاي ايراني و خارجي ارايه خواهد شد.
در صورت بروز هر گونه مشکل در برنامه لطفا از طريق ايميل support@avayehamrah.ir با بخش پشتيباني در تماس باشيد.

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • ناصر

    شنبه 09 فروردين 1393

    چطور می شه برنامه رو از سایت بازار دانلود کرد؟

     

    برای دانلود برنامه از طریق بازار ابتدا باید اپلیکیشن کافه بازار را روی تلفن همراه خود نصب کنید. متاسفانه امکان دانلود مستقیم از وب سایت بازار وجود ندارد