بالاخره با وايبر هم مي توانيد ويديو کال يا گفتگوي تصويري کنيد

شنبه 22 شهريور 1393
بالاخره با وايبر هم مي توانيد ويديو کال يا گفتگوي تصويري کنيد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 2


برنامه اي مثل وايبر که به خاطر سادگي در استفاده در بين کاربران آندرويدي و آيفوني محبوب است ، با يک کمبود بسيار بزرگ روبرو بود. وايبر امکان تماس انلاين تصويري نداشت. اما قرار است از نسخه ۵ ، با وايبر Viber هم بتوانيد گفتگوي تصويري انجام دهيد.



به گزارش اپليکيشن ايراني، کافيست برنامه وايبر را روي دستگاه خود نصب کنيد . شماره موبايل خود را وارد نماييد و صبر کنيد تا دستگاه شما فعال شود و با دوستان و خويشاوندان خود بدون هزينه مکالمه مخابراتي صحبت کنيد. البته نياز به يک اينترنت پرسرعت داريد يا از اينترنت گوشي خود استفاده نماييد.

وایبر تمام تلاش خود را برای جلب توجه کاربران به کار بسته و می‌خواهد همه را متقاعد کند که سایر برنامه‌های پیغام‌رسان به خصوص اسکایپ را رها کرده و به وایبر روی آورند. بر همین اساس در آخرین بروزرسانی ارائه شده برای این اپلیکیشن شاهد افزوده شدن یک ویژگی بسیار مهم هستیم که جای خالی آن به خوبی احساس می‌شد: تماس تصویری.
 
براساس آپدیت جدیدی از سوی وایبر، کاربران موبایل علاوه بر استفاده از سرویس‌های قبلی می‌توانند به تماس تصویری هم دسترسی داشته باشند و دوستان خود را برای برقراری این ارتباط فراخوان کنند.
این سرویس نیاز به نسخه اندروید 4.0 یا بالاتر دارد و برای برقراری تماس هر دو طرف مکالمه باید قابلیت پشتیبانی از تماس تصویری و ویدئویی را داشته باشند.
 
همچنین کاربران می‌توانند تماس‌های تصویری خود را بین موبایل و نسخه دسکتاپ وایبر نقل و انتقال کنند.
 
از جمله ویژگی‌های دیگری که در آپدیت جدید لحاظ شده است، اضافه کردن دوستان به اد لیست از طریق کد وایبری یا QR کد آنهاست.
 
در بروزرسانی جدید امکان امکان راحت‌تر ارسال تصاویر و ویدئوها دیده شده است.

براي گفتگوي تصويري هردونفر برروي گوشي يا تبلت خود بايد اين برنامه را داشته باشند و يکسان بودن خطوط ارتباطي اصلن مهم نيست.


قبض موبايل را ديگر فراموش کنيد. وايبر از طريق اينترنت به شما اجازه مي دهد تا با دوستان خود به رايگان صحبت کنيد و پيام براي يکديگر ارسال نماييد.


منبع : اپلیکیشن ایرانی
1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • پنجشنبه 25 دي 1393

    عالی.