با اپليکيشن Waze از رانندگي لذت ببريد

دوشنبه 05 آبان 1393
با اپليکيشن Waze از رانندگي لذت ببريد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


ترافيک مشکلي است که همه ما به نحوي با آن درگير هستيم. ترافيکي که سوخت، هزينه و زمان ما را به سادگي هدر مي‌دهد. اما هميشه براي هر مشکلي راه حلي وجود دارد، در ادامه متوجه مي‌شويم که با کمک دوستان و تلفن همراه خود مي‌توانيم اين مشکل را حل کنيم.به گزارش اپليکيشن ايراني، اپليکيشن Waze يک سرويس « مبتني‌ بر مکان » (locationbased) است که به‌وسيله آن شما مي‌توانيد دوستان خود را به صورت زنده از ترافيکي که در آن قرار داريد مطلع کنيد. شما در اين سرويس به کمک دوستان خود مي‌توانيد مسيرهاي جديد و خلوت را کشف کرده و آنها را به اشتراک بگذاريد. فقط کافي است هنگام رانندگي اين اپليکيشن را باز کنيد، سپس Waze انبوهي از اطلاعات ترافيکي اطراف شما را ذخيره مي‌کند و دوستان شما مي‌توانند از اين اطلاعات استفاده کنند.

اپليکيشن Waze نه‌تنها بهترين مسير را به شما نشان مي‌دهد بلکه به کمک آن مي‌توانيد از تصادفات و محل حضور پليس در جاده‌ها آگاه شويد. به علاوه شما مي‌توانيد در مورد اتفاقاتي که در طول مسير براي شما رخ مي‌دهد نظرتان را بنويسيد، مثلا کدام پمپ‌بنزين سرويس بهتري ارايه مي‌دهد يا کدام منطقه گردشگري داراي طبيعت زيباتري است. به عبارتي تجربه کاربري خود را در آن قرار دهيد تا ديگران نيز بتوانند از آن استفاده کنند.

يکي از ويژگي‌هاي Waze اين است که نقشه‌هاي اين اپليکيشن، به‌طور مستمر توسط ويرايشگران بروزرساني مي‌شود تا نقشه‌ها را با کمترين تفاوت نسبت به دنياي واقعي، به کاربران ارايه دهند. با اين ويژگي مي‌توانيد مطمئن باشيد ديگر اشتباها در هيچ بن‌بستي قرار نخواهيد گرفت. از ديگر امکانات اين اپليکيشن جذاب مي‌توان به کسب امتياز در فهرست فعال‌ترين کاربران و ارسال اطلاعات لحظه‌اي مسير حرکت خود براي افرادي که منتظر شما هستند اشاره کرد.

اين اپليکيشن که هنوز در ابتداي راه قرار دارد، اواسط ‌سال جاري به ارزش يک‌ميليارد دلار توسط گوگل خريداري شد، به همين دليل مي‌توان اميدوار بود که با بهره‌گيري از امکانات نقشه گوگل، در آينده به صورت فراگيرتري مورد استقبال کاربران قرار گيرد.


منبع : اپليکيشن ايراني
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .