اپليکيشني براي ساخت روزنامه ديواري روي موبايل

يكشنبه 19 بهمن 1393
اپليکيشني براي ساخت روزنامه ديواري روي موبايل
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 2


موسسه فراگستر آواي همراه به سفارش فرهنگسراي فردوس و همزمان با سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران اقدام به طراحي و عرضه اپليکيشن «روزنامه ديواري» ويژه دانش آموزان کرد.به گزارش اپليکيشن ايراني، اين اپليکيشن يک برنامه کاربردي و جذاب براي دانش آموزان است که کاربران از اين طريق مي‌توانند يک روزنامه ديواري مجازي درست کنند و آن را با ساير دوستان خود به اشتراک بگذارند.

براي ساخت روزنامه ديواري قالب‌هاي مختلفي در اختيار مخاطبان قرار گرفته است که بتوانند با استفاده از متن، عکس و ساير امکانات نسبت به ساخت يک نشريه ديواري اقدام کنند. همينطور امکانات ويرايشي کاملي براي تغيير سايز متن، عکس، کادر‌ها، تغيير رنگ و جا به جايي هر کدام از موارد در اين اپليکيشن در نظر گرفته شده است تا بتوان طرح‌هاي خلاقانه‌اي را ايجاد کرد.

در بخش «آموزش» اين اپليکيشن نيز مقاله‌هايي درباره نحوه ساخت روزنامه ديواري، بخش‌هاي مختلف يک نشريه و فوايد کارگروهي در ميان دانش آموزان قرار گرفته است.

همينطور در بخش «ايده» عکس‌هاي مختلفي از روزنامه‌هاي ديواري سنتي و نشريات ديواري مجازي ساخته شده توسط دانش آموزان وجود دارد و کاربران مي توانند به آن‌ها امتياز دهند.

کاربران بعد از ساخت روزنامه ديواري از طريق اين برنامه مي‌توانند با مراجعه به بخش «ارسال» روزنامه ديواري خود را براي فرهنگسراي فردوس ارسال کنند تا در نسخه‌هاي بعدي برنامه به نمايش گذاشته شود.

همچنين در صورتي که هر يک از مخاطبان، يک روزنامه ديواري جديد در مدرسه خود درست کرده اند، مي‌توانيد عکس آن را براي فرهنگسرا ارسال کنند تا به وسيله اين اپليکيشن، به بقيه دانش آموزان نمايش داده شود.

 
براي دانلود اين اپليکيشن به صورت مستقيم مي توانيد از اين لينک استفاده کنيد.


منبع : اپليکيشن ايراني
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .