نرم افزار موبايلي «۷۲ بهشتي» توليد شد

يكشنبه 07 تير 1394
نرم افزار موبايلي «۷۲ بهشتي» توليد شد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي به منظور تبيين حادثه هفتم تير، اپليکيشن موبايلي « ۷۲ بهشتي» را طراحي و توليد کرد.به گزارش اپليکيشن ايراني، نرم افزار «۷۲ بهشتي» به مناسبت سي و چهارمين سالگرد شهداي هفتم تير، در بخش هاي مختلفي از جمله «آخرين جلسه»، «دوزخيان رو در روي بهشت»، «۷۲ تن»، «در نگاه ديگران» و «نماد مظلوميت و مقاومت» طراحي و توليد شده است.

 


در بخش «آخرين جلسه»، مخاطب با چگونگي ماجراي انفجار دفتر حزب جمهوري اسلامي و همچنين پيام حضرت امام خميني (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب در اين خصوص آشنا مي شوند.

در بخش «دوزخيان رو در روي بهشت»، به معرفي اجمالي علل و عاملان اين حادثه پرداخته شده است و در بخش «۷۲ تن»، مخاطبين با اسامي و زندگي نامه شهداي والا مقام حادثه هفتم تير آشنا مي شوند.

بخش «نگاه ديگران» نيز شامل ديدگاه هاي حضرت امام خميني (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب و آيت الله مشکيني (ره) و همسر و خواهر شهيد بهشتي در خصوص شخصيت شهيد مظلوم بهشتي و برخي از شهداي هفتم تير است.


اپليکيشن ۷۲ بهشتي، در بخش «نماد مظلوميت و مقاومت»، به طور مفصل تر به زندگينامه، وصيتنامه و مطالبي در مورد شهيد مظلوم آيت الله بهشتي مي پردازد.

اين نرم افزار به صورت رايگان از درگاه اطلاع رساني شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي به نشاني www.ccoip.ir قابل دانلود است.


منبع : خبرگزاری مهر
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .