«ميراث رمضان» برترين برنامه گوگل اپليکيشن

پنجشنبه 11 تير 1394
«ميراث رمضان» برترين برنامه گوگل اپليکيشن
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


روزه داران در ماه رمضان با استفاده از برنامه هاي مخصوص اين ماه مي توانند اعمال و فرايض ديني خود را با دقت بيشتري انجام دهند.به گزارش اپليکيشن ايراني، روزه داران با فرا رسيدن ماه مبارک رمضان از برنامه هاي متفاوتي استفاده مي کنند تا رنگ و بوي اين ماه در اسمارت فون يا تبلت هاي آنها نيز نمود پيدا کند. برنامه هاي بسياري توسط کمپاني هاي مختلف براي مسلمانان توليد و عرضه شده که برخي از آنها به دليل قابليت هاي بيشتر و متمايزتر با استقبال بيشتر کاربران مواجه مي شوند. يکي از برنامه هايي که نگاه هاي بسياري را به خود جلب کرده «Ramadan Legacy» نام دارد.

اين برنامه با فرا رسيدن ماه مبارک رمضان تبديل به يکي از پرمخاطب ترين برنامه ها شده به طوري که از اولين روزهاي ماه رمضان توانست در رده محبوب ترين برنامه هاي Google App قرار بگيرد. از قابليت هاي اين برنامه مي توان به مواردي مانند ايجاد دفترچه يادداشت و خاطرات ماه رمضان، برنامه ريزي براي روزه داري يا به اشتراک گذاشتن وقايع و رخدادهاي دلخواه با ساير مسلمانان را نام برد.

از ديگر ويژگي هاي اين برنامه مي توان به يادآوري خواندن آيات قرآن يا دعايي خاص به روزه داران را نام برد. برنامه «Ramadan Legacy» از قابليت نصب بر پلتفورم هاي اندرويد و iOS را برخوردار است.

http://cdn.productivemuslim.com/wp-content/uploads/2015/06/5.-Planner.jpg


منبع : خبرگزاري مهر
1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • زانیار

    یگانه

    دوشنبه 04 آبان 1394

    سلام دوستای گلم.یه برنامه بهتون معرفی میکنم و پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید و امتیاز پنج ستاره رو بدید . چون خیلی زحمت برده این برنامه جذاب. این برنام خیلی گسترده تر از گوگل مپه و هرجای دنیا که بریم دیگه نیازی به نقشه های سخت و برنامه های کم امکانات نداریم. در این برنامه فقط با یک کلیک میتونید مکان مورد نظرتونو پیداکنید و با ماشین یا دوچرخه یا پیاده مسیرتونو طی کنید,و فاصله اون مکان از خونه یا هتل شما رو نشون میده. این برنامه رو میتونید بعد یک مدت کوتاه آپدیت کنید و از امکانات جدید و جذابش لذت ببرید. نکته کلیدیشم اینجاست که حتی اون مکانیو که رفتید رو ذخیره میکنه و سری دوم هم که میخواید برید و یادتون نیست کجا بود فقط با یک کلیک میتونید دوباره اون مکانو پیدا کنید و لذت ببرید. بر خلاف خیلی از نرم افزارایه مشابه قابلیت اینو داره که سرعت متوسط شما را به شما نمایش میده... سرعت سنج اتومبیل سرعت لحظه ای رو میده اما این برنامه سرعت متوسط رو میده که بسیار کاربرد داره. ازار-----> تازه های پرطرفدار فروشی -----> مکان یاب (آبی رنگ ) قیمت هزارتومن