تاکسي ياب به تهران مي آيد!

پنجشنبه 08 آبان 1393
تاکسي ياب به تهران مي آيد!
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 2


چند هفته اي است که علاقمندان فناوري و کارآفرينان از حضور سرويس جديدي صحبت مي کنند که مي تواند به مسافرت هاي شهري با تاکسي در تهران رنگ و بوي مدرن همراه با احترام به مشتري بيفزايند.به گزارش اپليکيشن ايراني، در اين خدمات کافي است که يک برنامک بر روي گوشي مويايل خود نصب کنيد و با استفاده از آن در هر نقطه تهران که هستيد فقط با يک کليک يک تاکسي خبر کنيد.

يک تاکسي اختصاصي و شيک و تر و تميز با کولر يا بخاري روشن و اينترنت پر سرعت و راننده اي خوش پوش و محترم بدون شک  سرويسي است که تا به حال فقط با داشتن راننده شخصي و خدمات VIP امکان پذير بوده است.

در حال حاضر تاکسي‌ياب بر روي سيستم عامل اندرويد در دسترس است و اعلام شده که به زودي نسخه iOS آن هم منتشر خواهد شد. براي استفاده از اين سرويس لازم است نسخه اندرويد نرم افزار تاکسي‌ياب را از پس از ثبت نام در سايت دريافت و بر روي گوشي خود نصب کنيد.علاقمندان مي توانند با مراجعه به سايت taxiyaab.com نسبت به ثبت آدرس ايميل خود و دريافت برنامه موبايل اقدام کنند.

در مرحله آزمايشي اين خدمات به صورت رايگان در شهر تهران انجام مي شود. در دوره آزمايشي سرويس تاکسي ياب براي شما تا سقف ۱۵ هزار تومان در ساعات غير پيک (۹:۳۰ الي ۱۶:۰۰ و ۲۰:۰۰ الي ۲۲:۰۰) رايگان است. براي استفاده از سرويس رايگان بايد پس از هر سفر، فرم نظرسنجي را نيز ارسال کنيد.

در دوره آزمايشي، اين سرويس فقط در تهران در محله هاي مشخص شده بر روي نقشه زير در دسترس مي باشد. بنابراين در اين مرحله تنها انجام سفرهايي که مبدا يا مقصد آنها در محله هاي مشخص شده بر روي نقشه هستند، با اين سرويس امکان پذير است.

با سرويس تاکسي ياب شما به راحتي مي توانيد از طريق موبايل خود، سرويس خود را سفارش داده و در طول سفر امن خود از اينترنت رايگان لذت ببريد.
 
در مرحله آزمايشي اين خدمات به صورت رايگان در شهر تهران انجام شده است و علاقمندان مي توانند با مراجعه به سايت taxiyaab.com نسبت به ثبت آدرس ايميل خود و دريافت برنامه موبايل اقدام نمايند.

منبع : اپليکيشن ايراني
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .