معرفي Avira Antivirus Security

پنجشنبه 15 آبان 1393
معرفي Avira Antivirus Security
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


بسياري از برنامه‌هاي موجود، ادعاي حفاظت از دستگاه‌هاي شما را دارند اما تعداد محدودي از آن‌ها مخصوصا آويرا در اين زمينه از ساير برنامه‌ها پيشي گرفته‌اند.به گزارش اپليکيشن ايراني، اين برنامه بيشتر براي کاربراني توصيه مي‌شود که نسبت به امنيت تلفن هوشمند خود حساس هستند و آگاهي بالاتري نسبت به کاربران عادي در اين زمينه دارند.

آويرا به طور خودکار به اسکن برنامه‌ها و نرم افزا‌رهاي مخرب مي‌پردازد و براي شناسايي بد‌افزار‌‌هاي بيشتر، پيوسته خود را به روز‌رساني مي‌کند.

يکي از مهم‌ترين عملکردهاي آويرا محافظت از گوشي شما است، به‌طوري‌که با اين برنامه در صورت سرقت تلفن همراه شما، مي‌توان به رديابي محل تلفن همراه بر روي نقشه، قفل کردن و پاک کردن اطلاعات از راه دور، فعال کردن صداي بلند حتي اگر دستگاه در حالت بي‌صدا قرار گرفته باشد، پرداخته شود که اين کارها باعث مي‌شود شما تنها با يک کليک تلفن همراه خود را پيدا کنيد.

اين برنامه بررسي مي‌کند که آيا شما و يا ايميل مخاطبان شما هک شده است؟! اگر ايميل آنها به خطر افتاده باشد مخاطبان شما را در جريان قرار مي‌دهد.

آويرا اين قابليت را نيز دارد که تماس‌ها و پيام‌هاي ناخواسته را به ليست سياه انتقال دهد و آنها را در اين ليست فعال يا غير فعال نمايد.

لطفا توجه داشته باشيد که قابليت فهرست سياه پيام‌ها در آويرا در حال حاضر براي دستگاه‌هاي داراي اندرويد ورژن 4.4 کيت کت، موجود نيست.

نرم افزار Avira antivirus security 3.7 روي سيستم عامل‌هاي اندرويد 2.2 به بالا، iOS، مک، نسخه‌هاي 32 و 64 بيت ويندوز و مرورگر قابل نصب است.

قابل به ذکر است Avira تا‌کنون امنيت قابل توجهي در بسياري از گوشي‌هاي هوشمند از جمله LG، HTC، موتورولا، سامسونگ، سوني و تبلت‌هاي مختلف را فراهم کرده است.


منبع : ضميمه کليک روزنامه جام جم
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .