مارکت ايراني ويژۀ اپليکيشن‌هاي آيفون

دوشنبه 30 دي 1392
مارکت ايراني ويژۀ اپليکيشن‌هاي آيفون
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


 • 5


اگر شما هم يک اسمارت‌فون آيفون داشته باشيد حتماً براي‌تان خيلي آسان نخواهد بود تا اپليکيشني را از اپ‌استور دريافت کنيد؛ ما به شما پيشنهاد مي کنيم از مارکت ايراني آيفون استفاده کنيد. براي اطلاع بيشتر از اين مارکت در ادامه مطلب با اپليکيشن ايراني همراه باشيد.به گزارش اپليکيشن ايراني، ساخت يک حساب کاربري در اپل مصائب خودش را دارد چه برسد که از فيلترشکن براي رفتن به آي‌تينوز بخواهيد استفاده کنيد و …
در هر صورت اگر دوست داريد که اپليکيشن‌هاي ايراني مختلفي را بر روي آيفون خود داشته باشيد مي توانيد از سيبچه استفاده کنيد.

بازار شرکت اپل در ايران قابل دسترس نيست و در موارد بسياري شاهد بسته شدن اين بازار از خارج و داخل بوده‌ايم و از طرفي سازندگان برنامه‌هاي داخلي امکان ارائه‌ي محصولات خود را براي بازار ايران ندارند. در نتيجه‌ي اين وضعيت آشوب ناک براي بازار برنامه‌ها، نرم‌افزارهاي فارسي براي استفاده‌ي هم‌ميهنانمان توليد نمي‌شود. سيبچهبه جهت رفع اين مشکل و ايجاد بستري مناسب براي پخش نرم‌افزارهاي بومي اقدام به ايجاد سيب‌چه نموده‌ است تا دسترسي کاربران به نرم افزارها به سادگي انجام شده و توليد کنندگان امکان توزيع و دريافت وجه برنامه‌هاي خود را از کاربران داشته باشند.


 

sibche-homepage

 

“بازارچه ايراني برنامه‌هاي آيفون”

سيبچه نام اولين مارکت ايراني است که به ارائه اپليکيشن‌هاي ويژه اسمارت‌فون‌هاي آيفون مي‌پردازد.

سيبچه با قابليت نصب روي گوشي‌هاي آيفون (جيلبريک شده و اورجينال) به شما امکان مي‌دهد مجموعه‌اي متنوع از اپليکيشن‌هاي فارسي را در اختيار داشته و بر روي اسمارت‌فون‌تان نصب کنيد.

“سيب‌چه، نرم افزاري مخصوص دستگاههاي اپل از جمله iPhone, iPod و iPad است که کاربران ايراني را قادر مي‌سازد که نرم افزارهاي فارسي‌زبان داخلي و نرم افزارهاي ديگر مخصوص اين دستگاه‌ها را دريافت و نصب نمايند.” – برگرفته از وب‌سايت سيبچه

 

sibche-app

 

سيبچه در دسته‌بندي‌هاي مختلفي از جمله سرگرمي ، کتاب ، آموزشي ، بازي و … به ارائه اپليکيشن‌هاي فارسي ويژۀ آيفون مي‌پردازد.
اين مارکت ايراني بيشتر مورد علاقۀ شمايي قرار مي‌گيرد که دوست اريد از برنامه‌هاي متنوع فارسي بر روي آيفون خود بهره ببريد.
از ديگر ويژگي‌هاي سيبچه، فارسي بودن رابط کاربري است که استفاده از آن را آسان‌تر مي‌کند.

فراموش نکنيد پس از دريافت سيبچه، مي‌بايست يک نام کاربري براي خود بسازيد تا بتوانيد از امکانات آن استفاده کنيد.

 

 

ويژگي هاي سيبچه:

طراحان سيبچه ايراني هستند و نيازهاي شما را به عنوان يک کاربر بهتر درک کرده و اين نرم افزار را طراحي نموده اند. از طرفي سيبچه از توليد کنندگان داخلي با فروش نرم افزارهاي آنها حمايت مي‌کند.

همچنين براي استفاده از خدمات سيب‌چه نياز به هيچ گونه پرداختي از طرف شما نيست و تمامي سرويس ها به صورت رايگان ارايه مي‌شود.

در نظر داشته باشيد محتويات موجود در سيب‌چه توضيحات فارسي داشته و در کنار آن به توضيحات انگليسي نيز دسترسي داريد. از طرفي واسط کاربري برنامه با در نظر داشتن سهولت کاربرد و به زبان فارسي طراحي شده است.

از نکات مهم آن است که سيب‌چه به قوانين و هنجارهاي حقوق مولفان داخلي پايبند است و هيچ برنامه‌ي فارسي زبان غير-رايگان و يا توليد داخل بدون اجازه در آن قرار نمي‌گيرد.


مروري بر ويژگي‌هاي سيبچه:
امکان نصب بر روي دستگاه هاي جيلبريک نشده
امکان خريد به کمک کارت هاي بانکي عضو شبکه شتاب
ارائه نرم‌افزارهاي فارسي به ويژه نرم افزارهاي سازماني نظير بانکها و …
امکان به روز رساني اپليکيشن هاي دانلود شده و مديريت آسان آنها
سازگاري با iOS 7

 

نکته:اين برنامه بر روي دستگاه‌هاي آيفون، آيپاد و آيپد شرکت اپل، با نسخه‌ي سيستم‌عامل ۶ و بالاتر قابل نصب است. همچنين براي استفاده از اين برنامه، ديگر لازم نيست دستگاه خود را جيل برک نمائيد.

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است
 • لدليل

  اااااا

  دوشنبه 31 شهريور 1393

  اتاا

 • مهسا

  عيدي

  يكشنبه 19 مرداد 1393

  محصولات جديد و حرفه اي