اپليکيشن ايراني icoff.ee شما را به يک کافه گرد حرفه اي تبديل مي کند

سه شنبه 15 بهمن 1392
اپليکيشن ايراني icoff.ee شما را به يک کافه گرد حرفه اي تبديل مي کند
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


اپليکيشن هاي ايراني که طراحي دل چسبي داشته باشند زياد نيستند، البته با طراحي زيبا کم نيستند اما آن طور که مثل اين اپ به دل مي نشينند انگشت شمارند. اپليکيشن آي کافي يکي از اين اپ هاي ايراني انگشت شمار به حساب مي آيد. براي معرفي و بررسي اين برنامه در ادامه مطلب با وب سايت اپليکيشن ايراني همراه باشيد.به گزارش اپليکيشن ايراني، اين روزها کافي شاپ ها نقش بزرگي را براي گيک ها ايفا مي کنند، حال مي خواهد اين گيک ها گيک تکنولوژي باشند يا گيک کتاب و موسيقي و چه چيزي بهتر از اينکه هرازگاهي، کافي شاپ تازه اي را پيدا کنيم و با دوستانمان به پاتوقمان تبديلش کنيم؟ آي کافي اين کار را براي شما راحت کرده است.
 
 
طراحي ظاهري:
در مورد اپليکيشن آي کافي بايد گفت که اين برنامه ايراني طراحي بسيار زيبايي دارد، ديتابيش آن بسيار کامل است و با قابليت جستجو براساس نقشه، مي تواند به اپليکيشن دلخواه شما تبديل شود. با نصب اين اپ روي تبلت‌ها و گوشي‌هاي همراه‌٬ براي جيره‌ي روزانه‌ي قهوه‌تان در خيابان‌هاي شهر درنخواهيد ماند. آيکافي به شما کمک مي‌کند تا کافه‌ها را بشناسيد٬ عکس‌ها و اطلاعات دسترسي به آن‌ها را ببينيد و روي نقشه جاي‌شان را پيدا کنيد.
علاوه بر اين٬ شما مي‌توانيد با استفاده از رهياب دستگاه‌تان و بدون نياز به اينترنت٬ محل فعلي‌تان روي نقشه را موقعيت‌يابي کرده و نزديک‌ترين کافه‌هاي اطراف را پيدا کنيد. همچنين مي‌توانيد کافه‌هاي محبوب‌تان را ليست کنيد تا بعد به‌راحتي آن‌ها در بخش ‘محبوب‌ها’ پيدا کنيد.
 
 

ويژگي‌ها​ي اپليکيشن آيکافي
 
​امکان مرور کافه‌ها بدون نياز به ثبت‌نام و جستجو ​
موقعيت‌يابي روي نقشه و مشاهده‌ي کافه‌هاي اطراف​
مشاهده‌ي صفحه‌ي داخلي کافه‌ها: عکس٬ آدرس٬ شماره تلفن٬ مشخصات کافه و غيره
موقعيت‌يابي هر کافه روي نقشه بدون نياز به اينترنت
امکان اضافه کردن کافه به ليست محبوب‌ها
به‌همگام‌سازي با سرويس تحت وب کافه‌ها
مشاهده‌ي ليست تمام کافه‌ها
 
 
بررسي صفحات اپليکيشن:

در صفحه‌ي اصلي اپليکيشن ليست گردان کافه‌ها در کنار نوار کافه‌هاي پيوسته به شبکه‌ي حاميان آيکافي قابل مشاهده است. همچنين در صفحه‌ي داخلي هر کافه کاربران مي‌توانند کافه را به ليست محبوب‌هاي‌شان اضافه کنند٬ کافه را روي نقشه ببينند و نيز اطلاعات دسترسي به کافه و مشخصات آن‌را مشاهده کنند. 
گفتني است امکان موقعيت‌يابي روي نقشه و مشاهده‌ي کافه‌هاي اطراف – براي استفاده از اين قابليت نيازي به اتصال به اينترنت نيست. امکان جست و جو بر اساس نام کافه و اضافه کردن کافه هاي محبوب به ليست علاقه مندي ها نيز در اين اپليکيشن گنجانده شده است.
1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • علی

    محمدی

    چهارشنبه 29 دي 1395

    چطوری دانلود کنم؟