سرويس ابري کيم دات کام صاحب اپليکيشن آيفون شد

پنجشنبه 17 بهمن 1392
 سرويس ابري کيم دات کام صاحب اپليکيشن آيفون شد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


کيم دات کام را که حتماً مي شناسيد؛ اين سرويس جديد آقاي دات کام، هم اکنون صاحب يک اپليکيشن آيفون است که به کاربران اجازه مديريت فايل‌ها و آپلود فايل هاي جديد در اين سرويس را مي دهد.به گزارش اپليکيشن ايراني، کيم دات کام را که حتماً مي شناسيد. صاحب سرويس MegaUpload که به اتهام نقض کپي رايت، توسط دولت آمريکا بسته شد. البته او مبتکر سيستم ورود دو مرحله اي نيز هست.

او سپس به نيوزلند (يا زلاندِنو) رفت و مجدداً روي يک سرويس آپلود فايل جديد کار کرد و آن را با نام Mega عرضه کرد. سايتي که ۵۰ گيگابايت فضاي رايگان در اختيار کاربرانش مي گذارد و از تکنولوژي هاي پيشرفته جهت رمزنگاري کليه اطلاعات و فايل هاي آپلود شده استفاده مي کند.

اما خبر امروز اين است که اين سرويس جديد آقاي دات کام، هم اکنون صاحب يک اپليکيشن آيفون است که به کاربران اجازه مديريت فايل‌ها و آپلود فايل هاي جديد در اين سرويس را مي دهد. اين اپليکيشن که با iOS 7 سازگار است امکان نمايش يا استريم فايل هاي چند رسانه اي را به کاربر مي دهد. همچنين دسترسي به لينک مستقيم فايل ها يا پوشه ها، جهت ارسال به ديگران از طريق اين اپليکيشن برقرار است.

امکان خريد سرويس هاي حجيم تر 'مگا' نيز از طريق همين اپليکيشن به صورت مستقيم برقرار است. امکان سفارش تا ۵۰۰ گيگابايت فضا به همراه ۱ ترابايت پهناي باند مصرفي در ماه، از طريق اپليکيشن وجود دارد. هر چند که امکان سفارش ظرفيت هاي بالاتر از طريق سايت نيز ممکن است.

اپليکيشن اندرويد 'مگا' پيش از اين در تيرماه امسال در گوگل پلي قرار گرفته بود. همچنين اعلام شده که نسخه مخصوص آيپد نيز در آينده عرضه مي شود که -مانند دراپ باکس- داراي قابليت هايي همچون پشتيبان گيري خودکار از تصاوير است.

انتظار مي رود با عرضه اين نسخه موبايلي روي آيفون، ساير سرويس هاي ابري نيز امکانات امنيتي بيشتري به اپليکيشن ها و سرويس خود عرضه کنند. چرا که 'مگا' هم اکنون با عرضه اين اپليکيشن ها عملاً وارد ميدان رقابت شده و سايرين مطمئناً تدابيري براي نگه داشتن کاربران خود مي انديشند.


شما هم براي دانلود اين اپليکيشن مي توانيد از لينک سمت چپ همين مطلب استفاده نماييد.

همچنين مي توانيد نظرات خود درباره اين اپليکيشن را از طريق رتبه هاي بالاي صفحه و يا بخش نظرات در پائين همين صفحه با ما در ميان بگذاريد.


منبع : نارنجي
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .