پرداخت موبايلي قبض با اسکن بارکد

دوشنبه 28 بهمن 1392
پرداخت موبايلي قبض با اسکن بارکد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 1


معرفي برنامه کاربردي منتخب هفته به يک اپليکيشن بانکداري موبايل اختصاص دارد که براي سيستم‌عامل اندرويد و IOS عرضه شده و قابليت‌هاي بيشتري نسبت به ساير نرم‌افزارهاي بانکداري همراه دارد.به گزارش اپليکيشن ايراني، اين بار معرفي برنامه کاربردي منتخب هفته به يک اپليکيشن بانکداري موبايل اختصاص دارد.اين برنامه کاربردي براي سيستم‌عامل اندرويد و IOS عرضه شده است.

«سامانک» اپليکيشن بانکداري بانک سامان است که در مقايسه با برنامه‌هاي بانکداري ساير بانک‌ها داراي قابليت‌هاي بيشتري است.

از جمله اينکه اغلب نرم‌افزارهاي بانکداري ايراني تنها براي اندرويد عرضه شده‌اند يا نسخه IOS آنها براي محصولات جيبرگ شده اپل عرضه شده‌، اما اين نرم‌افزار به صورت رسمي در App store اپل به ثبت رسيده است. طراحي مناسب و رابط کاربري روان از ويژگي‌هاي ظاهري اين نرم‌افزار است. همچنين اين برنامه داراي ويژگي شناسايي بارکد است که براي کاربر قابليت جذابي است.

ورود به برنامه با واردکردن شماره مشتري و رمز آغاز مي شود.

 

 

سپس ليستي از خدمات برنامه ارائه مي‌شود. اين خدمات جز امکانات اوليه اپليکيشن‌هاي بانکداري همراه محسوب مي‌شود و در بسياري از نرم‌افزارهاي بانکداري بانک‌هاي ديگر نيز يکسان است.

 

اما اين نرم‌افزار يک قابليت لذت‌بخش نيز دارد و آن پرداخت قبوض از طريق بارکد است تا سرانجام بارکدهايي که سال‌ها در کنار قبوض به چشم مي‌آيند، استفاده شوند.

براي استفاده از اين خدمت، کاربر بايد به قسمت خدمات کارت وارد شود و گزينه پرداخت قبض را انتخاب کند.

 

سپس در صفحه‌اي که براي پرداخت قبض نمايش داده مي‌شود، علاوه بر امکان رايج و معمول پرداخت از طريق شناسه قبض و شناسه پرداخت، امکان پرداخت از طريق اسکن بارکد نيز پيش‌بيني شده است که استفاده از اين روش براي گوشي‌ يا وسايل همراهي با اين قابليت فراهم است.

 

 

بارکد قبض از طريق دوربين گوشي‌تلفن همراه، اسکن مي‌شود.

 

 

 

پس از اسکن بارکد، مشخصات قبض تشخيص داده مي‌شود. که با تاييد کاربر در مرحله آخر، پرداخت قبض انجام مي‌شود.

 


منبع : خبرگزاري فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .