چمدان اندرويدي؛ ابزاري مناسب براي مديريت سفرهاي شما

پنجشنبه 15 اسفند 1392
چمدان اندرويدي؛ ابزاري مناسب براي مديريت سفرهاي شما
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


هميشه يکي از بهترين فعاليت ها براي تغيير در روحيه يک انسان و گذراندن روزهاي تعطيل، رفتن به سفر است.در پي اين سفر که مي تواند تفريحي و گاهي کاري باشد مهمترين نکته، به همراه داشتن وسايل و لوازم اساسي سفر و در اصطلاح چمدان بستن صحيح است. با توجه به نزديک شدن به نوروز و ايام تعطيل برنامه اي به نام چمدان يار و ياور دقيق و منظمي براي به همراه داشتن و جمع کردن وسايل سفر ما محسوب مي شود.به گزارش اپليکيشن ايراني، چمدان وظيفه ياد اوري وسايل مورد نياز سفر را به عهده دارد و با برنامه ريزي مناسب و امکاناتي که در اختيار مسافر خود قرار مي دهد کمک بسيار بزرگي در سفر هاي کوتاه و بلند هرفرد مي تواند باشد

عملکرد:

هميشه داشتن يک چک ليست دقيق و کامل در هر سفر بسيار مفيد است و سبب مي شود تا در طول سفر با مشکلات کمتري مواجه شويم. بررسي جامع وسايل مورد نياز يک سفر با توجه به نوع و سبک سفر، اولين انتظار ما نسبت به اين برنامه است.در نگاه اول و با ورود به اين اپ اندرويدي و قرار گرفتن در محيطي با طراحي ساده و بدون هرگونه پيچيدگي، برنامه اي بدون توجه به جزئيات به نظر مي رسيد ولي با تپ کردن بر روي تنها ليست موجود در اپ، شرايط کمي متفاوت بود.

چک ليست نمونه قرار داده شده در برنامه شامل چند مورد از وسايل سفر مانند دوربين، پول، پاسپورت و غيره بود که در صورت به همراد داشتن و برداشتن وسايل امکان تاييد کردن آن آيتم در چک ليست و در اصلاح تيک زدن آن آيتم وجود داشت و با امکان افزودن آيتم جديد تمامي وسايل مورد نياز به راحتي در لسيت قرار مي گرفت.

اما اين تمام ماجرا نبود، با تپ کردن بر روي گزينه ي ليست جديد با آيتم هاي خوبي مواجه شدم.امکان درج مکان سفر، زمان آن، و حتي نوع سفر(ساحلي- شهري- ماجراجويانه)وجود داشت و گزينه اي که کار هر فردي را بسيار راحت مي کرد، چک ليست پيشنهادي چمدان! بله چمدان با چند سوال  ساده از هر کاربر خود مانند،داخلي يا خارجي بودن سفر، جنسيت مسافر، نوع وسيله نقليه و سن و سال همراهان مسافر خود (کودک و سالمند) ليستي بسيار دقيق و جامع از موارد پيشبيني شده مورد نياز سفر ارائه مي کند که پس از ذخيره نيز امکان افزودن به ليست و کاهش آن تا حد قابل توجهي نياز هاي يک چک ليست خوب را فراهم مي سازد.

کمي دقيق تر:

چمدان به گونه اي طراحي شده که بدور از هر حاشيه اي وظيفه اختصاصي خود را براي مسافران به خوبي انجام مي دهد.

بخش ويژه چمدان امکان ثبت ياد آوري براي هر گزينه  چک ليست است که با امکان تنظيم ساعت و روز هشدار به خوبي وسايل مهم دقيقه نودي را يادآوري مي کند.چمدان با انتخاب رنگي مناسب براي هر سفر و انتخاب فونتي ساده توانسته رابط کاربري خوبي را فراهم کند تا کاربران و در واقع مسافران خود را به خوبي در داشتن سفري بدور از هرگونه خلع، همراهي کند.

نقاط قوت:

امکان اخذ ليست پيشنهادي چمدان براي سفر

امکان انتخاب هشدار براي هر آيتم در  ليست

رابط خوب کاربري

نقاط منفي:

عدم امکان انتخاب هشدار براي خود سفر

نتيجه گيري:

وجود چمدان در  سيستم اندرويدي شما مي تواند چک ليست خوبي براي پر کردن چمدان سفرتان باشد و با توجه فرا رسيدن تعطيلاتي پر حاشيه و طولاني مانند عيد مي توان گفت برنامه خوبي براي هر کاربر اندرويدي است.


منبع : اپیناد
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .