با پاپکرن هرگز يک اکران باارزش را از دست ندهيد!

پنجشنبه 15 اسفند 1392
با پاپکرن هرگز يک اکران باارزش را از دست ندهيد!
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


توجه به آثار فرهنگي و هنري بخصوص سينما و تلويزيون در سال هاي گذشته پيشرفت قابل توجهي داشته است. از اين بين روي آوردن مردم به سينما ها و از طرفي اکران فيلم هايي پر محتوا، در کنار برآورده کردن انتظارات و علايق مردم سبب شده تا توليد کنندان با افزايش حضور مردم در سينما روبرو شوند. اما اغلب عدم وجود برنامه دقيق اکران ها و مشکلات دوري و ترافيک سبب مي شود تا مردم نتوانند به راحتي براي اکران فيلم دلخواه خود در سينما ها حاضر شوند. پاپکرن اپي با محتواي فرهنگي و هنري است که اطلاعات جامع و خوبي در مورد اکران فيلم ها در سينما و رفع خلع هاي موجود در برنامه هاي سينمايي شما دارد.به گزارش اپليکيشن ايراني، پاپکرن يک برنامه مفيد براي تمام سينما دوستان است تا بتوانند از اطلاعات فيلم هاي اکران شده، تعداد بليط هاي فروخته شده، سينما هاي اکران فيلم، و اطلاعاتي از اين قبيل با خبر باشند و يک اکران خوب را از دست ندهند!


رابط کاربري:

در پاپکرن همه چيز به راحتي انجام مي گيرد. تمام خواسته هاي کاربران بدور از هرگونه اتلاف وقت انجام مي پذيرد. سبک طراحي در کنار سايز مناسب و نوع قلم رنگ بوي خاصي به قالب اپ داده است به گونه اي که در مجموع  مي توان گفت  شاهد رابط کاربري بالايي براي پاپ کرن هستيم.

 ورود به پاپکرن:

مي توان گفت هميشه پس از ورود به پاپ کرن از آنچه مي بينيد متعجب مي شويد. پاپکرن با قرار دادن فيلم هاي در حال اکران سينما در صفحه ي شروع هميشه تازه هايي براي گفتن دارد. شيوه اي متفاوت در اين سبک طراحي در کنار  استفاده از تصويري با کيفيت از فيلم ها و امکان تپ کردن روي آنها و خواندن مشخصات کاملي از قبيل خلاصه داستان، بازيگران و سينما ها و سانس هاي اکران فيلم همگي سبب شده اند تا با پاپکرن شروعي متفاوت را تجربه کنيم.

ويژه هاي پاپکرن :

از روي پرده ها که بگذريم پاپکرن با سه ماژول ويژه ديگر نيز از کاربران خود پذيرايي مي کند که سينما هاي اطراف من از ويژه هاي اين اپ محسوب مي شود. در بخش سينما هاي اطراف من، با روشن کردن GPS  گوشي به دقت ليستي از سينماهاي اطراف، مسافت، آدرس، تلفن هاي تماس سينما براي کاربران قابل مشاهده است که خود از قابليت هاي خوب اين اپ محسوب مي شود.

در بخش جدول فروش نيز مي توان از تعداد کل مبلغ فروش بليط، روزهاي اکران و حتي تعداد سينما هاي اکران فيلم هاي برتر با خبر شد که خود راهنمايي براي انتخاب فيلم نيز محسوب مي شود.

در بخش سينما ها ليستي از سينما هاي کشور در دو قسمت تهران و شهرستان  قابل رويت است که اطلاعاتي از قبيل فيلم هاي روي پرده سينما و ساعت سانس ها، بسيار مفيد و قابل استفاده است.

نقاط مثبت :

رابط کاربري بالا

به روز رساني سريع و خوب

 نقاط منفي:

عدم امکان رزرو و يا خريد بليط

عدم وجود ليست علاقه مندي ها

نتيجه گيري:

با توجه به قابليت هاي اين اپ سينمايي مي توان گفت پاپکرن از بهترين ها در حوزه کاري خود است و با برطرف کردن نواقص جزئي مو جود مي توان شاهد پاپ کرني با کيفيت تر بود تا تمام نياز هاي يک اکران خوب را فراهم سازد.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .