فيديبو نخستين فروشگاه قانوني کتاب الکترونيک فارسي

پنجشنبه 15 اسفند 1392
فيديبو نخستين فروشگاه قانوني کتاب الکترونيک فارسي
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


اگر علاقه‌مند به مطالعه کتاب داريد اما زمان کافي نداريد، بهتر است دنبال راه‌حلي باشيد که در زمان‌هايي که وقت آزادي براي‌تان فراهم مي‌شود بتوانيد کتاب مورد علاقه خود را باز کنيد و به مطالعه آن بپردازيد.به گزارش اپليکيشن ايراني، مطالعه کتاب‌هاي الکترونيک اين روزها بسيار محبوب شده است و از طرق مختلف اين ابزارهاي الکترونيک زمان متوسط مطالعه کتاب را بالا برده‌اند.
اگر مي‌خواهيد هرجا که هستيد و در هر لحظه، به مطالعه کتاب بپردازيد بايد به دنبال يک فروشگاه و کتابخوان خوب بپردازيد.

مطالعه آزاد براي همه، همه وقت، همه جا
فيديبو fidibo.com اولين فروشگاه قانوني کتاب الکترونيک فارسي است که با هدف دسترسي آسان‌تر مخاطبين به کتاب‌هاي الکترونيک راه‌اندازي شده است.

” فيديبو اولين سامانه multi-platform توليد و توزيع كتاب الكترونيك در خاورميانه است كه مبتني بر استانداردهاي جهاني صنعت نشر و با رعايت كامل قانون جهاني كپي رايت طراحي و اجرا شده است. ” – برگرفته از وب‌سايت فيديبو

براي خريد و استفاده از کتاب‌هاي الکترونيک موجود در فيديبو، مي‌بايست در ابتدا به عضويت وب‌سايت در بياييد و با دريافت فايل کتابخوان فيديبو نسبت به خريد کتاب و مطالعه آن اقدام کنيد.

براي دانلود کتابخوان فيديبو روي دستگاه‌هاي مختلف از جمله دسکتاپ و اپليکيشن‌هاي مختلف به صفحه دانلود کتابخوان رايگان فيديبو مراجعه کنيد.
پس از انتخاب کتاب‌هاي مورد نظرتان براي پرداخت هزينۀ آن مي‌بايست از طريق وب‌سايت اقدام کنيد.
بهتر است راهنماي فيديبو را بخوانيد.

با اين کتابخوان مي‌توانيد به مرور و مطالعه نزذيک به 1500کتاب‌هاي فارسي و انگليسي، شامل تازه‌هاي نشر، کتاب‌هاي کمياب و کتاب‌هاي پرفروش بپردازيد.

برخي از ويژگي‌هاي کتابخوان فيديبو:
مطالعه رايگان هزاران نسخه کتاب نمونه و خريد کتاب‌هاي مورد علاقه
امکان ارسال کتاب الکترونيک به عنوان هديه براي دوستان
تنظيم اندازه فونت کتاب‌ها به دلخواه
حاشيه نويسي بر کتاب‌ها
نشانه‌گذاري براي مطالبي مورد علاقه
جستجو در متن کتاب‌ها

همچنين امکان ذخيره سازي کتاب ها، يادداشت ها و مطالب نشانه گذاري شده بر روي سرورهاي فيديبو وجود دارد تا از هرکجا و با هر وسيله الکترونيک تنها با يک کليک بتوانيد به آنها دسترسي داشته باشيد.

 تنها کافيست اپليکيشن مرتبط به گجت خود را دانلود و نصب کنيد.

در اين بخش شما مي توانيد اپليکيشن آندرويد را به صورت مستقيم و اپليکيشن آيفون را از طريق لينک سمت چپ همين مطلب دريافت نماييد.

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • ولى محمد

    رئيسى

    يكشنبه 10 فروردين 1393

    استفاده از اپيلكشن هاى ايرانى