با دو رو بر به گشت و گذار بپردازيد

يكشنبه 18 اسفند 1392
با دو رو بر به گشت و گذار بپردازيد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 1


افرادي که اهل گشت و گذار و شب نشيني هاي رستوراني و يا روزنشيني! هاي کافه اي هستند خيلي وقت ها با مشکل پيدا کردن مکان مناسب مواجه هستند ( البته خيلي اوقات هم نيستند ! ) با اينحال اگه جزء گروه اول هستيد و در تهران زندگي مي کنيد، راهکاري که اپ “دور و بر” براي اين مشکل در نظر گرفته ممکنه خيلي تو اين زمينه بهتون کمک بکنه پس در ادامه مطلب بيشتر با خصوصيات اين اپ آشنا ميشيم.به گزارش اپليکيشن ايراني، اين اپ براي پيدا کردن مکان هاي نزديک به شما طراحي شده و يکجورايي رقيب اپ معروف و پرطرفدار Foursquare  هست. البته قابليت هاي اين دو اپ با همديگه فرق مي کنند و در اين اپ به جاي اينکه کاربران محتوا رو تهيه کنند خود گردانندگان اينکار رو مي کنند و به همين دليل تنها يکي از شهرهاي ايران ( تهران ) تحت پوشش اين اپ قرار گرفته و هنوز براي کاربران ديگر شهر ها اطلاعاتي اضافه نشده. کار کردن با اپ زياد سخت نيست و کافيه بعد از باز کردنش نوع جايي که قصد داريد برين رو انتخاب کنيد. تقريبا مکان ها از تنوع خوبي برخوردارند و مکان هايي مثل پيست اسکي و باشگاه بيليارد و تنيس هم جزء انتخاب ها هستند. همچنين بعد از انتخاب مکان هاي در دسترس با ميزان فاصله اشون به شما نشون داده مي شند که در صورت تمايل مي تونيد وارد هر کدوم بشيد و آدرس و شماره تلفن بعلاوه مکان روي نقشه گوگل رو مشاهده کنيد. همچنين امکانات رايج مثل نظرات کاربران و …. هم براي اين مکان ها موجود مي باشد.

 
مکان ها
به گفته توسعه دهندگان اپ بالاي ۱۰۰۰ آدرس از مشخصات مکان ها در اين اپ وجود داره اما اثري از بروز شدن دانلود اطلاعات مکان هاي جديدتر نيست. به همين دليل احتمالا توسعه دهندگان بايد هر چند مدت براي بروز نگه داشتن اطلاعات اپ براي اپ اپديت بفرستند که جزء نقاط ضعف اين اپ حساب مي شود. همچنين اثري از Rating و رتبه دهي به مکان ها وجود ندارد که امکان انتخاب براي کاربران را سخت مي کند و کابران مجبورند براي مطمئن شدن از انتخابشان به نظرات ديگر کاربران رجوع کنند و البته بايد خوش شانس باشند و قبلا نظري در مورد آن مکان نوشته شده باشد. همچنين اطلاعات ارائه شده در مورد مکان ها کافي نيست و امکان ارسال عکس از منو و … توسط کاربران نيز وجود ندارد.
 
رابط کاربري
رابط کاربري بر اساس اصول استاندارد اپ هاي اندرويدي تهيه نشده و به شدت کمبود منو در آن احساس مي شود. بعنوان مثال اگر بخواهيد از صفحه يک مکان به پروفايل برويد بايد سه يا چهار بار انگشت تان را از چپ به راست بکشيد که طبق روال عادي اپ هاي اندرويدي نيست و ممکن است کاربران در دفعات اول شيوه استفاده از آن را بلد نباشند. همچنين بهتر بود از فونت خواناتري مثل B yekan در نمايش اطلاعات اپ استفاده مي شد.
 
در کل اپ دور و بر يک اپ جديد است و براي کاربران تهراني که اهل گشت و گذار هستند مزاياي زيادي دارد و اميدواريم که در اپديت هاي بعدي بهتر هم بشود

منبع : اپيناد
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .