چگونه برنامه های روی گوشی موبایل خود را کم حجم کنیم؟

يكشنبه 17 فروردين 1393
چگونه برنامه های روی گوشی موبایل خود را کم حجم کنیم؟
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


ES File Explorer يکي از قدرتمندترين و البته جذاب‌ترين فايل منيجرها براي گوشي‌ها و تبلت‌هاي اندرويدي است که هم اکنون پیش روی شما قرا دارد.به گزارش اپليکيشن ايراني، ES File Explorer يکي از قدرتمندترين و البته جذاب‌ترين فايل منيجرها براي گوشي‌ها و تبلت‌هاي اندرويدي است که هم اکنون بيش از 300 ميليون کاربر در حال استفاده از آن هستند. اين برنامه امکان دسترسي بر روي تمامي فايل‌ها و پوشه‌هاي سيستم اندرويد را برايتان فراهم مي‌کند و مي‌توانيد به راحتي از داخل همين برنامه تغييرات لازم را انجام دهيد. از ويژگي‌هاي کليدي ES File Explorer مي‌توان به پشتيباني از فايل‌هاي آرشيوي همچون ZIP, TAR.GZ, TAR.BZ2 و RAR، امکان ايجاد فايل‌هاي آرشيوي ZIP ,TAR، نمايش جزييات فايل‌ها و اطلاعات دايرکتوري و... اشاره کرد. اين نرم افزار را از پايين صفحه مي‌توانيد دانلود کنيد.

 


اما با ES File Explorer چگونه فايل‌ها را در گوشي فشرده کنيم؟!


 

بيشتر کاربران براي فشرده سازي چندين فايل موجود در گوشي مجبور به روشن کردن کامپيوتر و انتقال فايل‌ها و پوشه‌ها مي‌شوند که البته کار دشواري است، اما اگر دوست داريد با همين نرم افزاري که برايتان معرفي کرديم فايل‌هاي فشرده موجود در گوشيتان را فشرده کنيد کافي است مراحل زير را دنبال کنيد.


مرحله اول: نرم‌افزار را باز کنيد و به قسمت فايل‌هاي مورد نظر جهت فشرده سازي برويد.

مرحله دوم: فايل يا فايل‌هاي مورد نظر خود را با لمس کرده، نگه داريد و گزينه Archive را انتخاب کنيد. با تيک دار کردن گزينه Use password protection مي‌توانيد فايل فشرده را رمز گذاري کنيد.


مرحله سوم: OK را انتخاب کنيد تا فايل‌ها فشرده شود.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .