يک Launcher کشويي، جذاب و کاربردي براي اندرويد

شنبه 23 فروردين 1393
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 0


تا حدود يک سال قبل يافتن برنامه هاي کاربردي و جذاب براي سيستم عامل اندرويد کاري سخت و دشوار بود. اما همچنان که گوگل مشغول به پالايش و توسعه و بهبود سيستم عامل متن باز خود است، اکنون ميتوان نرم افزارهاي کاربردي فراوان و جذابي را براي اين سيستم عامل محبوب پيدا کرد.Launcher ها ابزارهايي هستند که سهولت کار با سيستم عامل اندرويد را به شدت افزايش ميدهند و اغلب اوقات مهمترين کاربر آنها تقويت Multi Tasking در اين سيستم عامل است. اما عليرغم آنکه تعدد اينگونه نرم افزارها در اندرويد انتخاب يک نمونه خوب از بين آنها را سخت ميکند، وجود Sidebar Launcher جاي هيچ شکي را باقي نگذاشته است که از آن به عنوان سه نرم افزار برتر و شايد برترين آنها در اين خصوص ياد کرد.

اين نرم افزار به خوبي براي گوشي هاي هوشمند و تبلت ها بهينه سازي شده است و حجم انبوهي از تنظيمات و گزينه ها را براي شخصي سازي در اختيار کاربران قرار ميدهد:

يک Launcher کشويي جذاب و کاربردي براي اندرويد

اين نرم افزار به شما کمک ميکند تا با سرعت و سهولت هرچه بيشتر به ابزارهاي پر کاربر گوشي هوشمند خود و در عين حال نرم افزارهاي مورد علاقه و استفاده دسترسي داشته باشيد. همچنين کار با آن بسيار ساده است و خوشبختانه هيچ مشکلي با نسخه هاي قديمي تر اندرويد نداشته و در عين حال تاثيري بر کندي عملکرد آنها نيز نميگذارد.

اين Launcher از هر جايي قابل دسترسي است و تنها کافي است که براي ديدن آن انگشت خود را از لبه سمت چپ صفحه به داخل بکشيد. وقتي پنل نرم افزار به اين طريق باز شود، گزينه هاي بسياري را ميتوانيد براي اضافه کردن به آن ببينيد، از جمله ويجت هاي زمان و تاريخ، تنظيمات اصلي نظير WiFi و GPS، نرم افزارهاي مورد علاقه و يک دو جين تنظيمات ديگر.

هر ويجت در اين پنل يک «Card» است و ميتوانيد اين کارت ها را اضافه، حذف يا ويرايش کنيد:

يک Launcher کشويي جذاب و کاربردي براي اندرويد

البته برخي از کارت ها تنها بر روي گوشي هاي هک شده يا Root شده قابل اجرا هستند همانند منو ها و دکمه Back بر روي کارت Functions اما تقريبا ۹۰ درصد از کارتها به خوبي بر روي همه گوشي ها قابل اجرا و اضافه کردن هستند.

در پايين پنل، چهار دکمه مشاهده ميشود که مخصوص به دسترسي به تنظيمات، خريد گزينه ها و کارتهاي اضافي از اينترنت و نصب نرم افزارهاي کاربردي براي اندرويد است. همچنين دکمه اي که در قسمت پايين – چپ پنل وجود دارد به شما کمک ميکند که کارتها را اضافه يا ويرايش کنيد.

اين Launcher به کاربران اجازه ميدهد که حجم عظيمي از کارتها را براي دسترسي سريع به برنامه ها، پيامها، گزارش تماسها، نرم افزارهاي مورد علاقه، تنظيمات Power و مانند آن اضافه کنند. برخي رايگان هستند و تعداد بسيار زيادي رايگان و موجود:

يک Launcher کشويي جذاب و کاربردي براي اندرويد

شما همچنين ميتوانيد مکان قرار گيري و اندازه Launcher را نيز تعيين کنيد. اين امر از طريق صفحه Settings قابل انجام است که همچنين در آنجا ميتوانيد اقدام به فعال يا غير فعال کردن گزينه Auto Launch کنيد؛ گزينه اي که حالت اجراي خودکار Launcher با بوت شدن گوشي را تعيين ميکند:

يک Launcher کشويي جذاب و کاربردي براي اندرويد

اين نرم افزار البته در يک نسخه حرفه اي و تجاري نيز ارائه ميشود که داراي کارتهاي اضافي است و همچنين فاقد تبليغات تجاري است که در نسخه رايگان گاه و بيگاه نمايش داده ميشوند.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .