رهبران برتر تاريخ را بشناسيد

شنبه 04 مرداد 1393
رهبران برتر تاريخ را بشناسيد
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت


  • 2


اين برنامه بر طبق ليست تهيه شده توسط مجله تايم که در سال 2014 به چاپ رسيده تهيه و تنظيم شده و مجموعه اي از اشخاص تاثيرگذار تاريخ بر زندگي بشر مي باشد.- آيا از ماجراي واترگيت باخبريد؟
- رسوايي برلوسکوني چه بود؟
- بزرگترين شرکت دنيا چگونه از يک پارکينگ شکل گرفت؟
- مادر ترزا از کجا به چنين محبوبيتي رسيد؟
- انورسادات چگونه به قتل رسيد؟
- جنگهاي ناپلئون بناپارت چگونه رهبري مي شد؟
- آيا از حيله هاي وينستون چرچيل با خبريد؟

به گزارش اپليکيشن ايراني، اين برنامه بر طبق ليست تهيه شده توسط مجله تايم که در سال 2014 به چاپ رسيده تهيه و تنظيم شده و مجموعه اي از اشخاص تاثيرگذار تاريخ بر زندگي بشر مي باشد.
در برنامه رهبران برتر تاريخ، کار هيچ يک از رهبران را تاييد يا رد نمي‌کنيم. مطالب سعي شده مختصري از ديد عموم مردم جهان باشد و شايد با ديد ما متفاوت باشد.
همچنين منظور از رهبر لزوماً، سکانداري بالاترين مسند يک کشور نيست و به معناي هدايت يک جمع که مي تواند کشور، مذهب، گروه هاي مبارز، رهبر ورزشي و يا ... باشد.
در اين ليست سعي شده است خيلي يک جانبه به قاضي نرفته باشيم ولي ديدگاه هاي مختلفي در مورد  اشخاص بين ما وجود دارد، عده اي يک شخصيت را بسيار خوب و عده اي ديگر همان شخصيت را بسيار بد تصور مي‌کنند.برنامه حاوي تصاوير دورانهاي مختلف زندگي اشخاص مشهور تاريخ است و شامل بخشهاي زير مي باشد:

- رهبران کشورگشا
- رهبران سياسي مذهبي
- رهبران سياسي
- رهبران آزاديخواه
- رهبران غيرسياسي

ضمن اينکه در اين برنامه زندگي رهبران تاثيرگذار آورده شده است و خوب و بد بودن آنها دليلي بر قرار داده شدن زندگي آنها در اين برنامه نيست.

اين نرم افزار بر روي 26 مدل دستگاه مختلف داراي سيستم عامل iOS تست شده و بدون مشکل بوده است ولي در صورت بروز هرگونه مشکل مي توانيد با پست الکترونيک با برنامه نويسان تماس حاصل فرماييد.


منبع : http://my.sibche.ir/app/details/id/4105/name/The_Great_Leaders
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .