Pixlr Express؛ اپليکيشني قدرتمند براي ويرايش عکس

شنبه 12 مهر 1393
Pixlr Express؛ اپليکيشني قدرتمند براي ويرايش عکس
کاربری آسان
شکل ظاهری
مزایا
رتبه سایت
  • 2


Pixlr Express يک اپليکيشن قدرتمند و با امکانات بسيار براي ويرايش عکس است. اين اپليکيشن را شرکت معروف Autodesk (سازنده نرم افزار اتوکد) ساخته و همانطور که انتظار مي رود، با يک اپليکيشن قدرتمند روبرو هستيم.به گزارش اپليکيشن ايراني، به وسيله Pixlr Express به طور کاملا رايگان مي توان ميليون ها ترکيب از بين فيلترها، افکت ها و قاب هاي آماده به روي عکس خود اعمال کرد و تصاوير حرفه اي و زيبايي را خلق نمود. شما مي توانيد از دوربين گجت استفاده کنيد و يا از ميان تصاوير موجود در دستگاه تصوير دلخواه را براي ويرايش وارد برنامه نماييد. امکانات بسياري در قسمت ويرايش تصاوير وجود دارد که تمام آنها رايگان هستند. همچنين با استفاده از قابليت ساخت کلاژ، مي توان تصاوير مورد علاقه را در يک عکس قرار داد.

 
از منوي Adjustment مي توان کار روي عکس را آغاز کرد و کارهايي مانند اصلاح رنگ، نور، تار کردن عکس، چرخاندن و برش زدن عکس و ديگر تنظيمات ديگر را انجام داد. در منوي Effect مي توان افکت هاي زيادي به روي عکس اعمال کرد. همچنين با هر افکت مي توان درصد آن را از ۱۰۰ تا صفر تغيير داد تا شدت افکت روي عکس کاهش يابد.
 
در منوي Overlay نيز تعدادي تصوير آماده جهت زيبا سازي عکس ها قرار گرفته که مي توان روي تصوير اصلي قرارشان داد. در قسمت Borders نيز قاب هاي آماده جهت قرار دادن به دور تصاوير وجود دارد. همچنين در قسمت Type مي توان متن دلخواه را روي عکس قرار داد. در قسمت Sticker هم مي توان برچسب هاي آماده  روي تصاوير چسباند. در کنار همه اين امکانات مي توانيد افکت ها و تنظيمات اضافه را به رايگان دانلود کرد.
 
امکانات کليدي اين اپليکيشن عبارت هستند از:

کراپ، چرخش و اديت  تصاوير
ساخت کلاژ و ويرايش طرح، پشت زمينه و فضاي خالي بين تصاوير داخل آن
به اشتراک گذاري تصاوير در شبکه هاي اجتماعي، ايميل و ذخيره آنها در حافظه دستگاه
اصلاح نور و بالانس رنگ تصاوير با يک دکمه به وسيله قابليت Auto Fix
حذف رنگ قرمز چشم و سفيدي بيش از حد دندان با ابزاري ساده
تبديل عکس به نقاشي  با آب رنگ، مداد و غيره
دانلود افکت ها و امکانات اضافي
زيبا سازي تصاوير با فيلترها، افکت ها، تنظيمات و ديگر امکانات
اضافه کردن افکت هاي محبوب به ليست علاقمندي ها
 
حداقل iOS مورد نياز: iOS 6.0
 
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .