• تاکسي ياب به تهران مي آيد!

  پنجشنبه 08 آبان 1393

  چند هفته اي است که علاقمندان فناوري و کارآفرينان از حضور سرويس جديدي صحبت مي کنند که مي تواند به مسافرت هاي شهري با تاکسي در تهران رنگ و بوي مدرن همراه با احترام به مشتري بيفزايند.

 • نقد و بررسي کامل يک بازي ايراني

  چهارشنبه 09 مهر 1393

  بازي فيتيل پر يک بازي جذاب و زيباي ايرانيه که براي گوشي هاي اندرويد ساخته شده و علاوه بر اينکه از چاق شدن شما جلوگيري مي کند حسابي حتي لج ...

 • دوندگان اکس حريف مي‌طلبند!

  دوشنبه 31 شهريور 1393

  دوندگان اکس پسرهايي هستن که براي مسابقه‌ي پارکور دور هم جمع شدن. شما بايد در رقابت با بقيه‌ي دوندگان اکس در مراحل مختلف بازي پيش بريد و به بالاترين امتياز ...

 • با «رونويس» ايده هايتان را زنده نگه داريد!

  جمعه 19 دي 1393

  حتما تا به حال با اپليکيشن هاي زيادي براي درست کردن «عکس نوشت» و يا نوشتن کلمات مورد نياز خود بر روي تصاوير روبرو شده ايد؛ اپليکيشن هايي که اين روزها با گسترش برنامه هاي ارتباطي، جاي خود را در ميان مخاطبان باز کرده اند و تعداد زيادي از کاربران ترجيح مي دهند تا از آن ها استفاده کنند؛ اما به تازگي يک اپليکيشن ايراني با عنوان «رونويس» منتشر شده است که بدون شک مي توان گفت يک سر و گردن بالاتر از برنامه هاي مشابه است. در ادامه با نقد و بررسي اين اپليکيشن با ما همراه باشيد.

 • با سي سي جي سيما به دنياي جعبه جادويي سفر کنيد

  پنجشنبه 13 آذر 1393

  حتما تا به حال براي بسياري از ما پيش آمده است که به دنبال اپليکيشن براي دريافت اطلاعات برنامه هاي تلويزيوني خارجي باشيم؛ اپليکيشني جامع که بتواند برنامه هاي تلويزيوني پر مخاطب را در اختيار ما قرار دهد؛ با عرضه «سي سي جي سيما» اين مشکل براي کاربران گوشي هاي اندرويدي برطرف شده است. در ادامه با نقد و بررسي اين اپليکيشن فارسي زبان با ما همراه باشيد.

 • ساينا (Syna)؛ ارتباط بي انتها

  يكشنبه 20 مهر 1393

  ساينا، يک نرم افزار رايگان موبايل (Android, iOS) براي برقراري تماس و پيام رساني از طريق اينترنت و بهترين جايگزين رومينگ در تماس هاي بين المللي مي باشد.

 • بازي لوگوهاي ايراني - از روزنامه همشهري تا تار و مار

  دوشنبه 08 ارديبهشت 1393

  درطول روز؛ در خيابان، محل کار و يا تماشاي تلويزيون با برندهاي مختلف ايراني و آرم‌هاي آن‌ها روبه‌رو مي‌شويم. شايد بسياري از اين آرم‌ها که ما از محصولات و يا خدماتشان استفاده مي‌کنيم در ذهن ما نقش بسته باشند. مثل بانکي که در آن حساب داريم و يا شکلاتي که مصرف مي‌کنيم. با بازي لوگوهاي ايراني مي‌توانيم ذهنمان را نسبت به لوگوهايي که اطرافمان مي‌بينيم و با آن‌ها آشنا هستيم، بسنجيم.

 • «آفتابه»، اپليکيشني براي سرگرمي هاي دورهمي

  دوشنبه 08 ارديبهشت 1393

  بازي “آفتابه”، در سبک فکري توليد شده و ميتواند سرگرم کننده باشد. ما را در معرفي، نقد و بررسي اين بازي اندرويدي همراهي کنيد.

 • مفاتیح نفیس؛ یک برنامه آندرویدی برای هر ایرانی

  يكشنبه 17 فروردين 1393

  برنامه اندرويدي «مفاتيح نفيس»، کتاب ارزشمند «مفاتيح الجنان» را در قالب يک اپليکيشن در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌دهد.

 • با دو رو بر به گشت و گذار بپردازيد

  يكشنبه 18 اسفند 1392

  افرادي که اهل گشت و گذار و شب نشيني هاي رستوراني و يا روزنشيني! هاي کافه اي هستند خيلي وقت ها با مشکل پيدا کردن مکان مناسب مواجه هستند ( البته خيلي اوقات هم نيستند ! ) با اينحال اگه جزء گروه اول هستيد و در تهران زندگي مي کنيد، راهکاري که اپ “دور و بر” براي اين مشکل در نظر گرفته ممکنه خيلي تو اين زمينه بهتون کمک بکنه پس در ادامه مطلب بيشتر با خصوصيات اين اپ آشنا ميشيم.

 • با پاپکرن هرگز يک اکران باارزش را از دست ندهيد!

  پنجشنبه 15 اسفند 1392

  توجه به آثار فرهنگي و هنري بخصوص سينما و تلويزيون در سال هاي گذشته پيشرفت قابل توجهي داشته است. از اين بين روي آوردن مردم به سينما ها و از طرفي اکران فيلم هايي پر محتوا، در کنار برآورده کردن انتظارات و علايق مردم سبب شده تا توليد کنندان با افزايش حضور مردم در سينما روبرو شوند. اما اغلب عدم وجود برنامه دقيق اکران ها و مشکلات دوري و ترافيک سبب مي شود تا مردم نتوانند به راحتي براي اکران فيلم دلخواه خود در سينما ها حاضر شوند. پاپکرن اپي با محتواي فرهنگي و هنري است که اطلاعات جامع و خوبي در مورد اکران فيلم ها در سينما و رفع خلع هاي موجود در برنامه هاي سينمايي شما دارد.

 • رويداد هاي روزانه جهان ما

  پنجشنبه 15 اسفند 1392

  گذر روزگار و زنده شدن دوباره تاريخ و خاطرات خوب و بدش گاهي انسان را شاد مي کند و گاهي درس بزرگي براي آينده اوست. شناخت اين رويدادهاي ثبت شده در ايران و جهان و تجمع آنها را به اپ روزانه مي سپريم تا در کنار شناخت بيشتر تاريخ ها کمک بزرگي به ياد آوري رويداد هاي زندگي شخصيمان باشد و با مروري بر قابليت هاي آن به بررسي بيشتر اين اپ مفيد مي پردازيم.

 • چمدان اندرويدي؛ ابزاري مناسب براي مديريت سفرهاي شما

  پنجشنبه 15 اسفند 1392

  هميشه يکي از بهترين فعاليت ها براي تغيير در روحيه يک انسان و گذراندن روزهاي تعطيل، رفتن به سفر است.در پي اين سفر که مي تواند تفريحي و گاهي کاري باشد مهمترين نکته، به همراه داشتن وسايل و لوازم اساسي سفر و در اصطلاح چمدان بستن صحيح است. با توجه به نزديک شدن به نوروز و ايام تعطيل برنامه اي به نام چمدان يار و ياور دقيق و منظمي براي به همراه داشتن و جمع کردن وسايل سفر ما محسوب مي شود.