ايجاد کتابخانه‌ ديجيتالي شخصي با يک اپليکيشن جديد ايراني

دوشنبه 08 ارديبهشت 1393
 ايجاد کتابخانه‌ ديجيتالي شخصي با يک اپليکيشن جديد ايراني

نرم‌افزار کتابخوان همراه نور در فرمت اندرويد با ايجاد کتابخانه اي سليقگي و شخصي از سوي مرکز تحقيقات کامپيوتري نور عرضه شد.

  • 3به گزارش اپليکيشن ايراني،  مرکز تحقيقات کامپيوتري نور در طول 25 سال فعاليت در زمينه توليد نرم افزارهاي علوم اسلامي، در سه دسته لوح‌هاي فشرده، وب‌سايت‌ها و محصولات موبايلي اقدام به ارائه محصول کرده است. در اين مرکز 250 محصول در قالب CD و DVD توليد و 30 ‌هزار جلد کتاب در قالب نرم افزار در اين مجموعه‌ها گنجانده شده است که بسياري از آنها تايپ و تصحيح شده است.
 
سايت «دانشنامه حوزه نت» مجموعه‌اي متنوع از فيلم و صوت در زمينه‌هاي عمومي است از سوي اين مرکز ارائه شده است ضمن آنکه اقدام به ارائه نرم افزارهاي تلفن همراه در فرمت‌هاي جاوا و سيمبين کرده است.
 
نرم افزار کتابخوان همراه نور يکي از جديد‌ترين محصولات فرهنگي اين مرکز محسوب مي‌شود که شامل مجموعه‌اي از ديتاهاي علوم انساني و اسلامي و شخصيت‌هاي حقيقي و حقوقي است.
 
نرم افزار کتابخوان همراه نور در قالبي تهي از کتاب قرار داده شده و دارندگان مي‌توانند کتاب‌هاي مورد علاقه خود را از سايت مرکز و يا کافه بازار دانلود کرده و بر روي کتابخانه نصب کنيد.
 
اين نرم افزار کاملا رايگان و نسخه رونمايي شده فعلي داراي 22 عنوان کتاب در موضوعات تفسير، حديث، تاريخ، ادعيه، علوم قرآن و شبهات و پاسخ‌ها است و به مدت 6 ماه در حال ارتقاء است.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .