محبوب ترين اسمارت فون

سه شنبه 21 مرداد 1393
محبوب ترين اسمارت فون

جالب است بدانيد که به تازگي شرکت تحقيقات بازار جهاني Kantar گزارشي را منتشر کرده است مبني بر محبوبيت پرچمدار ۲۰۱۴ سامسونگ نزد کاربران امريکايي و در اين گزارش به ويژگي ها و آپشن هايي که سبب مي شود Galaxy S5 در ميان امريکايي ها اسمارت فوني محبوب باشد نيز اشاره داشته است.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، با استناد بر گزارش Kantar، برجسته ترين ويژگي Galaxy S5 که کاربران امريکايي را به سوي خريداري اين پرچمدار سامسونگي جذب کرده است، وجود نمايشگر سايز بزرگِ پنج اينچي با کيفيت تصوير ۱۰۸۰ پيکسل که از نوع Super AMOLED است، مي باشد.

Kantar در گزارش خود نقل کرده است که اين نمايشگر، ملاک خريد ۶۷ درصد از امريکايي هايي بوده است که Galaxy S5 را خريداري کرده اند.


آيا مي دانيد چرا Galaxy S5 خيلي زود توانست در ميان امريکايي ها محبوب شود!؟

دو ويژگي "طول عمر بيش تر باتري” و "پشتيباني از LTE”، ملاک هاي ديگر اين خريداران امريکايي بوده است که نزديک به ۵۰ درصد اين خريداران جذب همين دو ويژگي اين پرچمدار شده اند.

جالب است بدانيد که گويا دو ويژگي برجسته ديگر اين پرچمدار، يعني دوربين ۱۶ مگاپيکسلي و همچنين قابليت ضد آب بودن نتوانسته است خريداران امريکايي را به خريد Galaxy S5 تشويق کند چرا که اين دو ويژگي در ملاک هاي اين خريداران جايي نداشته است.در ادامه اين گزارش منتشر شده به محبوبيت Galaxy S5، نزد کاربران اپراتورهاي T-Mobile و Sprint نيز اشاره شده است و اذعان شده است که در بازه زماني سه ماه گذشته، دو اسمارت فون Galaxy S5 و iPhone 5s توانسته اند بيش ترين رکورد فروش و محبوبيت را نزد امريکايي ها به دست آورند.

گزارش ها حاکي از آن است که قدرت بازاريابي و تبليغاتي برند سامسونگ در محبوبيت و فروش بيش تر Galaxy S5 ميان امريکايي ها تاثير شگرفي داشته است.دومينيک سونبو (Dominic Sunnebo)، که سمت مديريت بخش استراتژي جهاني Kantar را با خود يدک مي کشد، اذعان داشته است که نزديک به ۶۰ درصد از خريداران امريکايي Galaxy S5 با تماشاي تبليغات تلويزيوني آن به خريد اين پرچمدار تشويق شده اند و ۴۰ درصد باقيمانده نيز از طريق تماشاي تبليغات آنلاين اين محصول، جذب Galaxy S5 شده اند.

آيا مي دانيد چرا Galaxy S5 خيلي زود توانست در ميان امريکايي ها محبوب شود!؟

اما جالب است بدانيد که به جز تبليغات تلويزيوني و محتواي آنلاين، ۶۴ درصد از خريداراني که در فروشگاه هاي موبايل توسط کارشناسان و فروشندگان برند ها، خريد اسمارت فون ها به آنها توصيه شده است، Galaxy S5 را ترجيح داده اند!

بدون شک جايگاه اپل در امريکا کاملا ثابت شده است و اين برند در ميان امريکايي ها برند بسيار محبوبي است. با در نظر گرفتن اين واقعيت، داشتن رکورد فروش بالاي اسمارت فون از برند ديگري در امريکا کار بسيار سختي است که البته به نظر مي رسد سامسونگ به خوبي راه نفوذ در بازار امريکا را فرا گرفته است.

در انتها از شما خريداران Galaxy S5 سوالي داريم! کدام يک از ويژگي هاي اين پرچمدار سامسونگي شما را در خريد آن تشويق کرد؟

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .