دردسر جديد اپل و آيفون ۶

دوشنبه 03 شهريور 1393
دردسر جديد اپل و آيفون ۶

منابع آگاه گفته‌اند که توليد‌کنندگان قطعات آيفون ۶ در تحويل نمايشگر‌هاي کافي براي اين گوشي دچار مشکل شده‌ا‌ند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،لزوم طراحي مجدد يک قطعه کليدي عامل اين مساله بوده است، زيرا روند توليد نمايشگرهاي آيفون 6 را براي مدتي مختل کرده است.

گزارشها حاکي از اين است که نور پس‌ زمينه که به روشن‌ شدن نمايشگر گوشي کمک مي‌کند، مجددا طراحي شده است و باعث عصبانيت تامين‌کنندگان قطعات شده است.

اين امر باعث شده مونتاژ نمايشگر‌هاي آيفون 6 در ماههاي ژوئن و ژوييه براي مدت نامشخصي متوقف شود.

اپل خواستار اين شده که آيفون شش 4.7 اينچي يک لايه نور پس‌زمينه داشته باشد نه دو لايه. اين در حالي است که پس از اين تغيير مشخص شده که يک لايه به اندازه کافي روشنايي نداشته و لايه دوم نيز لازم شده است.

تامين‌کنندگان اپل براي جبران زمان از دست رفته 24 ساعته در حال کارکردن هستند. توليدکنندگاني که براي اپل نمايشگر مي‌سازند شامل ژاپن، شارپ و ال.جي هستند.

مشخص نيست که آيا اين درد‌سر روي تاريخ عرضه آيفون شش تاثير مي‌گذارد يا تعداد گوشي‌هايي که تا تاريخ اعلام شده 9 سپتامبر آماده مي‌شود محدود خواهد شد.

منابع آگاه تاييد کردند که اپل همچنين در حال کار برروي نسخه 5.5 اينچي آيفون 6 است که انتظار مي‌رود در دسامبر 2014 رونمايي شود در حاليکه نسخه 4.7 اينچي سپتامبر رونمايي خواهد شد و تاريخ اعلام شده براي آن 9 سپتامبر است. 

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .