خروس جنگي؛ بازي رايگان ايراني در بازار

شنبه 22 شهريور 1393
خروس جنگي؛ بازي رايگان ايراني در بازار

بازي خروس جنگي " Rooster Wars "يک بازي آنلاين مبارزه‌اي با عناصر نقش‌آفريني است که براي پلت فرم‌ اندرويد منتشر شده و به زودي براي پلت فرم‌هاي iOS و رايانه‌هاي شخصي عرضه مي شود.

  • 7به گزارش اپليکيشن ايراني، بازي "خروس جنگي" که با سبک آنلاين رقابتي در شرکت استوديوي بازي‌سازي مدريک ساخته شده، اقتباس جالبي از جنگ انداختن خروس‌ها و خروس‌بازي به شيوه‌ي کاملا متفاوت و بدون خشونت است.

براين اساس، در اين بازي ابتدا بايد خروس جنگي خود را بسازيد. نژاد خروس‌تان را مي‌توانيد از ميان سه نژاد خروس‌هاي «وسترن»، «لاري» و «ژاپني» انتخاب کنيد و سپس ظاهرش را آنطور که دوست داريد شخصي‌سازي کنيد.

با توجه به تريلري که از بازي منتشر شده، ظاهر خروس‌ها از تنوع بالايي برخوردار است و آيتمهاي زيادي براي شخصي‌سازي خروس‌ها وجود دارد. از تاج خروس‌ها گرفته تا رنگ پرهاي‌شان را مي‌توانيد شخصي‌سازي کنيد و بعد از آن که خروس‌تان را ساختيد تازه ماجرا شروع مي‌شود.

بازي دو حالت جداگانه دارد؛ در بخش داستاني، خروس جنگي شما از طرف شاه‌خروس سرزمين خروس‌ها، مامور مي‌شود تا در مناطق خروس‌نشين به برقراري نظم و قانون بپردازد. هر منطقه از تعدادي محله تشکيل شده و ياغي‌ها در اين محله‌ها مخفي شده‌اند. هرچه در داستان پيش مي‌رويد و به حرف‌هاي (مثلا) ياغي‌ها بيشتر گوش مي‌دهيد، متوجه مي‌شويد که ماجراي برقراري نظم به اين سادگي‌ها هم که فکر مي‌کرديد نيست و دست‌هاي پنهاني در کار است.

يکي از قابليت‌هايي که در آينده‌ي نزديک به بازي اضافه مي‌شود، طراحي ليگ‌هاي مختلف خروس‌بازي آنلاين و برگزاري مسابقات ويژه‌ي ماهانه با جوايز است.

بازي خروس جنگي براي پلت‌فرم‌هاي Android و iOS در کافه بازار و سيبچه براي تبلت و موبايل عرضه مي شود. علاقه‌مندان مي‌توانند براي اطلاعات بيشتر به سايت بازي خروس جنگي به نشاني www.roosterwarsgame.com مراجه کنند.

اين بازي هم‌اکنون روي کافه بازار قابل دسترسي است. 

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • محمد رضا

    چلكاي

    چهارشنبه 12 فروردين 1394

    بازي خيلي خوبيه