شروع عرضه تبلت- لپ‌تاپ مايکروسافت

جمعه 28 شهريور 1393
شروع عرضه تبلت- لپ‌تاپ مايکروسافت

کمپاني مايکروسافت در حالي فروش "سرفيس پرو 3" را در اروپا آغاز کرد که اين تبلت- لپ‌تاپ داراي قلم ديجيتالي با قابليت نوشتن بر روي صفحه نمايش است و قابليت اتصال و شارژ کردن لپ تاپ و همچنين نمايشگرهاي اچ دي، سيستم هاي صوتي، کيبورد و چاپگر را داراست.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  کمپاني مايکروسافت نسخه جديد تبلت- لپ‌تاپ خود با نام "سرفيس پرو 3"را در اروپا عرضه کرد. اين نسخه براي جبران فروش اندک سرفيس به بازار آمده است. نسخه پيشين اين تبلت يعني "سرفيس پرو" توانست 600 هزار نسخه فروش کند در حالي که آيپد اپل تنها 16 هزار نشخه فروش داشت.

 
اين تبلت در حدود 800 گرم وزن داشته و صفحه نمايشي 12 اينچي دارد. ارايه قلم ديجيتالي با قابليت نوشتن روي صفحه نمايش در اين تبلت جزو قابليت‌هاي ويژه‌اي است که حس نوشتن واقعي را به کاربر منتقل کرده و با فشردن دکمه روي قلم، نرم افزار "وان نوت" در آن اجرا مي‌شود.
 
همچنين اضافه شده قابليت "داکينگ استيشن" براي اتصال و شارژ کردن لپ تاپ و همچنين نمايشگرهاي اچ دي، سيستم هاي صوتي، کيبورد و چاپگر از ديگر قابليت‌هاي اين تبلت است.
 
اين دستگاه، دسترسي به همه خدمات مايکروسافت مانند آفيس، اسکايپ، بينگ، وان درايو و وان نت را ممکن مي کند. مايکروسافت در نظر دارد کاربران آي‌پد و تلفن‌هاي اندرويد را نيز پوشش دهد.
 
قيمت "سرفيس پرو ۳" از 600 يورو آغاز شده و قيمت مجهزترين آن به 1500 يورو مي رسد که به عقيده کارشناسان اين رنج قيمت بسيار بالا است.
 
اين دستگاه با همه قابليت‌هاي ويژه‌اي که دارد دستگاهي 2 منظوره است که هم‌ به‌عنوان تبلت و هم به عنوان لپ‌تاپ کاربرد دارد.
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .