ويژگي Tethering Hotspot يا اينترنت دونگي در دستگاه هاي آندرويد

دوشنبه 14 مهر 1393
ويژگي Tethering Hotspot يا اينترنت دونگي در دستگاه هاي آندرويد

درون بسياري از گوشي هاي هوشمند جديد قابليتي وجود دارد که مردم کم‌تر از آن اطلاع دارند و استفاده مي کنند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، ويژگي که Tethering ناميده مي شود و به گوشي ها اجازه مي دهد تا فراتر از امکان مکالمه، ايميل زدن و گشت و گذار در اينترنت، به عنوان يک Hotspot (مرکز اطلاعات همراه)، مانند يک مودم وايرلس، دسترسي به اينترنت را براي رايانه ها، تبلت ها و يگر گوشي هاي هوشمند اطراف خود فراهم کنند.

اين ويژگي مخصوصا براي خانه هايي که اکثرا همگي داراي تلفن هاي هوشمند، لپ تاپ و تبلت هستند، صرفه جويي خوب مالي را نيز به همراه خواهد داشت. زيرا با آمدن نسل جديد اينترنت پرسرعت همراه، 3G و 4G و راه اندازي آن تنها در يکي از گوشي هاي هوشمند به عنوان يک مودم اينترنت بي سيم، تا ماکزيمم ۳۲ کاربر در محدوده ۵۰ متري (البته بنا به نوع شبکه و گوشي مي تواند تغيير کند) پيرامون آن مي توانند به روش Wi-Fi (و البته بلوتوث با برد و سرعت کمتر)، از اينترنت پرسرعت استفاده کنند.

روش راه اندازي Hotspot و Tethering در گوشي هاي آندرويد:
setting> more>tethering & portable hotspot>Wi-Fi hotspot> set up Wi-Fi hotspot> تعيين نام و رمز دلخواه براي اشتراک اينترنت بي سيم> save> برگشت به منوي قبل> روشن کردن Wi-Fi hotspot

حالا دستگاه هاي اطراف با روشن کردن Wi-Fi خود و دانستن رمز hotspot گوشي دااي قابليت tethering اينترنت پرسرعت، مي توانند از گشت و گذار در اينترنت و تماشاي شبکه هاي تلويزيوني لذت ببرند.


منبع : قدس آنلاين
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .