شبکه اجتماعي موبايلي ويژه هنرمندان افتتاح شد

سه شنبه 15 مهر 1393
شبکه اجتماعي موبايلي ويژه هنرمندان افتتاح شد

همزمان با برگزاري نخستين روز پانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع مخابراتي شبکه اجتماعي موبايلي ويژه هنرمندان به بهره برداري رسيد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، به نقل از مهر،  شبکه اجتماعي«ستاره ها» به عنوان شبکه هواداران مشاهير ايران با همکاري اپراتور همراه اول و با حضور جمعي از هنرمندان به بهره برداري رسيد.

اين شبکه اجتماعي با هدف برقراري ارتباط  مستقيم و دو طرفه با هنرمندان داخل و خارج از کشور و چهره ها و مشاهير ايران در عرصه سينما، تئاتر و موسيقي آغاز بکار کرده است.

در مراسم رونمايي از اين اپليکيشن موبايل، رضا عطاران بازيگر سينما به عنوان يکي از نخستين افرادي که به عضويت اين شبکه درآمده است بهره برداري از شبکه هاي اجتماعي بومي را از نيازهاي کشور برشمرد و گفت: به دليل بومي بودن اين نرم افزارها ارتباط مستقيم ميان هنرمندان با بازيگران به صورت منطقي و صحيح خواهد بود و با اين وجود خارج از هرگونه حواشي و اخبار نادرست مي توان اطلاعات مناسبي را به هواداران ارائه کرد.

در اين مراسم نيوشا ضيغمي نيز از ديگر بازيگران سينما ارتباط متقابل و دو طرفه را از جمله مزاياي شبکه هاي اجتماعي داخلي عنوان کرد و گفت: خوشحالم که با ايجاد اين گونه شبکه هاي داخلي مي توان در فضاي آزاد و بدور از حواشي با مخاطب عام در ارتباط بود.

در شبکه اجتماعي هنرمندان که آذرماه سال گذشته به صورت آزمايشي آغاز بکار کرده است و امروز به بهره برداري رسيده کابران با عضويت مي توانند عکس، صوت و ويدئوي هنرمندان را ديده ، آن را لايک کرده و يا براي آن پيشنهاد بگذارند که البته درج هرگونه پيشنهادي بايد به تاييد مديريت سايت برسد.

اين نرم افزارهم اکنون بر روي اپليکيشن اندرويد قابل استفاده است و به زودي نسخه اپل آن به بهره برداري مي رسد.


منبع : خبرگزاري مهر
1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • سه شنبه 15 مهر 1393

    پس نظر من چی بود ک دادم چرا ثبت نشده

     

    نظرات شما کاربران عزیر بعد از بررسی، تایید و نمایش داده می شود.