مرد امريکايي خانه‌اش را با آيفون معاوضه مي‌کند

پنجشنبه 17 مهر 1393
مرد امريکايي خانه‌اش را با آيفون معاوضه مي‌کند

محصولات کمپاني اپل هميشه با حواشي بسياري همراه هستند از صف‌هايي که هفته‌ها پيش براي خريد آيفون 6 تشکيل شدند تا خبر مردي که خانه اش را با تلفن همراه آيفون 6 پلاس يا آيپد 32GB معاوضه کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، عرضه محصولات جديد اپل با استقبال گسترده اي از سوي مخاطبان مواجه مي شود و معمولا اتفاقات عجيب و باورنکردني با عرضه محصولات اپل آغاز مي شود. يکي از اين وقايع عجيب را مي توان در معاوضه خانه مرد امريکايي با تلفن همراه آيفون 6 پلاس يا آيپد 32GB دانست.

بنا به گزارشات منتشر شده، اين مرد امريکايي اهل شهر ديترويت در ايالت ميشيگان بعد از تبليغات گسترده تلفن هاي همراه جديد اپل و حواشي بسياري آن به شدت تمايل داشت تا محصولات جديد آيفون را تجربه کند. اما به دليل اينکه از لحاظ وضعيت مالي در شرايط مناسبي به سر نمي برد، قدرت خريد اين محصول جديد را نداشت در نتيجه تصميم به فروش منزل مسکوني اش مي گيرد تا بتواند مبلغ خريد تلفن همراه آيفون 6 پلاس يا آيپد 32GB را تامين کند. اما تا زماني که منزل اين مرد امريکايي در ليست فروش قرار گرفته و مشترياني براي خريد مراجعه کنند، وي بايستي به انتظار مي ماند به همين دليل خانه اش را حتي با نصف قيمت حقيقي به فروش مي گذارد اما باز هم کسي براي خريد خانه وي مراجعه نمي کند تا در نهايت وي تصميم به تهاتر منزلش با آيفون 6 پلاس يا آيپد 32GB مي گيرد!

اين خبر با وجود اينکه خنده مخاطبان را بر مي انگيزد اما توجهات بسياري را نيز به خود جلب مي کند که تا چه اندازه محصولات اپل نزد طرفداران يا حتي شهروندان معمولي مورد توجه هستند.


منبع : خبرگزاري مهر
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .