ثبت نام در جشنواره ملي فناوري اطلاعات آغاز شد

چهارشنبه 24 دي 1393
ثبت نام در جشنواره ملي فناوري اطلاعات آغاز شد

پنجمين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط وزارت ارتباطات در ارديبهشت ماه سال 94 همزمان با روز جهاني ارتباطات برگزار مي شود.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، در جشنواره پنجم، 7 محور اصلي شبکه هاي ارتباطي و فناوري اطلاعات، دولت الکترونيکي، ارائه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملي اطلاعات، توسعه خدمات روستايي و مناطق محروم ، پژوهش، نوآوري، صنعت و تجاري سازي، اطلاع رساني و رسانه هاي نوين و توسعه خدمات پستي در کشور درنظر گرفته شده است.

متقاضيان براي شرکت در پنجمين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي WWW.FESTFAVA.IR اقدام به ثبت نام کنند.

وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: در جهت ارتقا سطح کيفي اين جشنواره،تسهيلات ويژه اي براي برگزيدگان درنظرگرفته شده است به نحوي که پنجمين جشنواره فاوا در نظر دارد از برگزيدگان با اعطاي تسهيلات وام، تخصيص فضا و حمايت در نمايشگاههاي تخصصي، تخصيص امتياز ويژه در ارزيابي شرکت هاي دانش بنيان و نيز اعطاي جوايز تقدير و تشکر کند.

اين وزارتخانه اعلام کرده که قصد دارد اين جشنواره ملي را ارتقا داده و در آينده نزديک آن را به يک جشنواره بين المللي تبديل کند.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .