ثبت نام در جشنواره ملي فناوري اطلاعات آغاز شد

يكشنبه 28 دي 1393
ثبت نام در جشنواره ملي فناوري اطلاعات آغاز شد

ثبت نام شرکت در پنجمين جشنواره ملي فناوري اطلاعات و ارتباطات آغاز شد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  پنجمين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط وزارت ارتباطات در ارديبهشت ماه سال 94 همزمان با روز جهاني ارتباطات برگزار مي شود.

در جشنواره پنجم، 7 محور اصلي شبکه هاي ارتباطي و فناوري اطلاعات، دولت الکترونيکي، ارائه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملي اطلاعات، توسعه خدمات روستايي و مناطق محروم ، پژوهش، نوآوري، صنعت و تجاري سازي، اطلاع رساني و رسانه هاي نوين و توسعه خدمات پستي در کشور درنظر گرفته شده است.

متقاضيان براي شرکت در پنجمين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي WWW.FESTFAVA.IR اقدام به ثبت نام کنند.

وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: در جهت ارتقا سطح کيفي اين جشنواره،تسهيلات ويژه اي براي برگزيدگان درنظرگرفته شده است به نحوي که پنجمين جشنواره فاوا در نظر دارد از برگزيدگان با اعطاي تسهيلات وام، تخصيص فضا و حمايت در نمايشگاههاي تخصصي، تخصيص امتياز ويژه در ارزيابي شرکت هاي دانش بنيان و نيز اعطاي جوايز تقدير و تشکر کند.

اين وزارتخانه اعلام کرده که قصد دارد اين جشنواره ملي را ارتقا داده و در آينده نزديک آن را به يک جشنواره بين المللي تبديل کند.


منبع : خبرگزاري مهر
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .