پادشاه سيستم عامل هاي موبايل، معرفي شد

پنجشنبه 02 بهمن 1393
پادشاه سيستم عامل هاي موبايل، معرفي شد

ديشب در مراسم مايکروسافت، ويندوز10 نهايي معرفي شد. اين سيستم عامل به طور يکپارچه روي گوشي هاي ويندوزفوني و پي سي ها نصب مي شود.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،به گفته مايکروسافت ويندوز ۱۰ نسخه موبايل، از گوشي و تبلت هايي با پردازنده مبتني بر معماري ARM پشتيباني خواهد کرد و قرار است جاي پروژه شکست خورده ويندوز آر‌تي را پر کند. اين نسخه از ويندوز فون قابليت نصب برو روي محصولاتي با صفحه‌نمايش کوچک‌تر از ۸ اينچ را داراست.
 

 
پادشاه سيستم عامل هاي موبايل، معرفي شد


يکي از اصلي‌ترين قابليت‌هاي اضافه شده به اين نسخه از ويندوز فون، امکان قرار دادن پس‌زمينه به‌صورت تمام صفحه است. به گفته جو بلفيوري، اکشن سنتر جديد با سيستم‌هاي روميزي کاملاً هماهنگ است و شما هيچ اطلاعيه‌اي را از دست نخواهيد داد. زين پس امکان پاسخگويي به نوتيفيکيشن ها در همان هنگام نمايش فراهم شده و نياز نيست براي پاسخگويي به پيام‌هاي خود دوباره به صندوق پستي مراجعه کنيد.

از ديگر قابلت هاي اضافه شده به ويندوز فون ۱۰ نسخه موبايل مي‌توان به امکان جابجايي کيبورد در هنگام تايپ، ادغام بيش‌ازپيش اسکايپ با قسمت پيام‌ها، تغيير ظاهر تنظيمات دستگاه و امکان سوييچ بين اپليکيشن هاي پيام رسان اشاره کرد. 


منبع : فارنت
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .