پرتال بزنيم بيرون آغاز به کار کرد

يكشنبه 10 اسفند 1393
پرتال بزنيم بيرون آغاز به کار کرد

پرتال جامع گردشگري، تفريح، سرگرمي و اوقات فراغت شهر تهران با عنوان «بزنيم بيرون» با حمايت شهرداري تهران و در آستانه سفرهاي نوروزي شهروندان آغاز به کار کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  پرتال جامع گردشگري، تفريح، سرگرمي و اوقات فراغت «بزنيم بيرون» در 10 دسته بندي کلي شامل «گردشگري شهري» ، «طبيعت گردي» ، «گردشگري ورزشي» ، «گردشگري فرهنگي و هنري» ، «گردشگري تاريخي» ، «گردشگري مذهبي» ، « گردشگري تفريحي» ، «کجا بمونم؟» ، «چي بخورم؟» و «از کجا بخرم؟» آغاز به کار کرده و تا کنون نسبت به معرفي 7000 نقطه در سطح شهر تهران اقدام کرده است.

پرتال «بزنيم بيرون» که نسخه آزمايشي خود را با حمايت شهرداري تهران راه اندازي کرده است، در بيش از 136 موضوع اقدام به شناسايي و معرفي نقاط فعال در سطح پايتخت کرده است تا از اين طريق اطلاعات جامعي را در خصوص هرکدام از اين اماکن و ظرفيت ها در اختيار مخاطبان خود قرار دهد.

در اين پورتال داده هاي کاملي از قبيل معرفي مکان، اطلاعات تماس، محل قرار گيري و جانمايي روي نقشه، نحوه دسترسي به مکان مورد نظر با تاکسي، مترو، اتوبوس و خودروي شخصي، ويژگي ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدوديت هاي استفاده، پيشنهادات ويژه، تاريخچه، سيماي عمومي، زمان مناسب بازديد، سئانس ها،  نقاط مثبت و منفي، گالري تصاوير، گالري صوت و فيلم و ... در قالبي زيبا و نوين به مخاطبان عرضه مي شود.

همچنين اين سامانه تمامي رويدادهاي تفريحي موجود در شهر تهران اعم از مسابقات ورزشي، نمايشگاه ها و همايش ها، گالري ها، اجراي تئاتر ها، اکران فيلم ها، برگزاري جشنواره هاي مختلف فرهنگي، هنري و ورزشي و ... را تحت پوشش قرار داده و اقدام به معرفي کامل آن ها به مخاطبان خود به همراه شمارش معکوس تا پايان رويداد مي کند.

از جمله موارد بسيار کليدي در اين پرتال مي توان به بخش برنامه ريز تفريح و سفر شهري به منظور معرفي بهينه اماکن، برنامه ها و رويداد ها به مخاطبان اشاره کرد؛ به نحوي که کاربران در بخش «برنامه ريز» پرتال بزنيم بيرون مي توانند هزينه مد نظر، زمان مورد نياز، منطقه جغرافيايي، دسته بندي و بخش هاي مورد علاقه خود را با ريزترين جزئيات ارايه داده و از نزديک ترين مکان ها و آخرين رويداد هاي مد نظر خود بر اساس داده هاي اعلامي استفاده کنند.

«بزنيم بيرون» تنها مجموعه هوشمندي است که بر مبناي وضعيت معيشتي، منطقه محل سکونت، ميزان وقت موجود براي تفريح، گروه هاي سني، جنس و علاقه مندي هاي مخاطبان، آنان را دسته بندي کرده و اقدام به معرفي پيشنهادات تفريحي و گردشگري به آن ها مي کند.

از ديگر سو بخش هاي «اخبار» و «مجله خبري» نيز دو حوزه اصلي فعاليت پرتال بزنيم بيرون در فاز نخست به شمار مي رود که ماموريت «اطلاع رساني» و «آگاهي بخشي» را بر عهده دارند. به نحوي که اخبار مربوط به مکان ها، جاذبه ها، رويداد ها و برنامه هاي مختلف فرهنگي، ورزشي، هنري و اجتماعي ذيل همان مکان نمايش داده خواهد شد و کاربران با مراجعه به هر کدام از بخش هاي اين پرتال، مي توانند به آرشيو تمامي اخبار و گزارش هاي مربوطه دسترسي داشته باشند.

گفتني است کليه کاربران و مشاغل مرتبط مي توانند با عضويت در پرتال «بزنيم بيرون» نسبت به ثبت مکان ها و رويدادهاي جديد در سطح شهر تهران اقدام نموده و از امکانات متنوعي همچون برنامه ريز پيشرفته تفريح، سرگرمي و گردشگري استفاده نمايند.

پرتال جامع گردشگري بزنيم بيرون هم اکنون در تارنماي www.bezanimbiroon.ir در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودي با ارايه خدمات متنوعي در قالب اپليکيشن هاي موبايل، اطلاع رساني پيرامون تورهاي گردشگري پايتخت، خدمات تهران کارت و ... فعاليت خود را به صورت گسترده و رسمي دنبال خواهد کرد.


منبع : اپليکيشن ايراني
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .