خدمات بي‌سيم گوگل فقط براي نکسوس 6

شنبه 16 اسفند 1393
خدمات بي‌سيم گوگل فقط براي نکسوس 6

اگر چه ارائه خدمات بي سيم و مشابه با اپراتورهاي تلفن همراه توسط گوگل موجب نگراني شرکت‌هاي رقيب شده، اما ممکن است اين خدمات تنها براي کاربران گوشي نکسوس 6 در دسترس باشد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به نقل از پي سي مگ،  گوشي نکسوس 6 توسط گوگل طراحي شده و ساخت آن توسط شرکت موتورولا صورت گرفته است. پيش از اين هم مدل هاي مختلفي از گوشي نکسوس با پشتيباني گوگل روانه بازار شده بودند. اما ظاهرا خدمات بي سيم ياد شده بر روي اين مدل‌هاي قديمي و از جمله گوشي نکسوس 5 که توسط ال جي ساخت شده بود نيز در دسترس نخواهند بود.

هنوز خبر قطعي در اين زمينه منتشر نشده، اما رقباي گوگل مانند وريزون، تي موبايل، اي تي ان تي و ... از انتشار چنين اخباري خوشحال شده اند، زيرا نگران بودند که تبديل گوگل به يک اپراتور مخابراتي درآمد آنها را کاهش دهد.

گوگل هدف از اين کار را افزايش درآمدهاي سخت افزاري، نرم افزاري و افزايش تنوع خدمات ارتباطي خود دانسته است. با ارائه اين خدمات مي توان تلفن هاي همراه را به شبکه هاي واي – فاي و سلولي متصل نمود. خدمات مذکور بهره گيري از شبکه هاي T-Mobile  و  Sprintو همين طور تعدادي از شبکه هاي واي – فاي را ممکن مي‌کند.


منبع : خبرگزاري فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .