عرضه تبلت سرفيس 3 با ويندوز 8.1

شنبه 15 فروردين 1394
عرضه تبلت سرفيس 3 با ويندوز 8.1

پس از استقبال نه چندان گرم از تبلت‌هاي سرفيس پرو 3 شرکت مايکروسافت برادر ارزا‌ن‌تر اين محصول يعني سرفيس 3 را عرضه کرده که به جاي ويندوز آر تي مجهز به ويندوز 8.1 است.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به نقل از فايل  هيپو، برخي امکانات محدودتر ويندوز RT در مقايسه با ويندوز 8.1 موجب نارضايتي کاربران شده بود و به نظر مي رسد مايکروسافت با نصب ويندوز 8.1 بر روي سرفيس 3 قصد دارد از اين اعتراض ها بکاهد.

بررسي ها نشان مي دهد استقبال از محصولات مجهز به ويندوز RT بسيار محدود بوده، به گونه اي که کمتر از يک ميليون تبلت مجهز به آن فروش رفته است.

حال بعد از گذشت سه سال مايکروسافت با اين ويندوز ناکام خداحافظي کرده و با نصب ويندوز 8.1 بر روي سرفيس 3 به روزرساني رايگان به ويندوز 10 را نيز امکان پذير نموده است. ويندوز 10 تابستان امسال عرضه مي شود.

تبلت سرفيس 3 مجهز به نمايشگر 10.8 اينچي از نوع full HD است که البته مدل 10.6 اينچي آن نيز قابل خريداري است. البته تغيير ابعاد باعث شده نصب صفحه کليد بر روي اين تبلت تا حدي مشکل شود.

پردازنده اتم اينتل، دو يا چهارگيگابايت RAM، 64 يا 128 گيگابايت حافظه اس اس دي و سازگاري با شبکه هاي نسل چهارم ال تي اي در صورت تمايل کاربر از جمله ويژگي هاي اين محصول است که با پرداخت 100 دلار اضافي در دسترس است. قيمت پايه اين تبلت 499 دلار است.


منبع : خبرگزاري فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .