احتمال افزوده شدن دکمه آيفون 7 به نمايشگر گوشي

شنبه 19 ارديبهشت 1394
احتمال افزوده شدن دکمه آيفون 7 به نمايشگر گوشي

منابع خبري نزديک به اپل مي گويند اين شرکت قصد دارد تنها دکمه گوشي آيفون را هم حذف کند و آن را به طور مجازي به نمايشگر اين گوشي بيفزايد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به نقل از کالت او مک، احتمال باريک تر شدن اين گوشي نيز وجود دارد، اما هنوز اطلاعات چنداني در اين مورد در دسترس نيست. همچنين به طور قطع تغييراتي در دوربين هاي اين گوشي ايجاد مي شود.

علاوه بر اين قابليت Touch ID به خود دکمه مجازي آيفون 7 که بر روي نمايشگر در دسترس است، افزوده مي شود. کارشناسان معتقدند بعيد است به غير از اين تغييرات در ساختار گوشي ياد شده تحولات بيشتري صورت بگيرد. گمانه زني ها حاکيست که آيفون 7 همراه با آيفون 6 اس در سال 2015 عرضه مي شوند.

تحول ديگر ارتقاي حسگرهاي Force Touch خواهد بود که موجب مي شود کاربران بر مبناي ميزان فشار وارده به نمايشگر دستورات مختلفي را به اجرا درآورند.

برخي گمانه‌زني‌ها حاکي است که اين گوشي ها همراه با سيستم عامل جديد iOS 9‌عرضه مي شوند. مهم ترين ويژگي اين سيستم عامل قابليت اتصال به ديگر ابزار هوشمند، لوازم خانگي و اتومبيل ها خواهد بود. در واقع اين سيستم عامل با نسل جديد اينترنت موسوم به اينترنت اشيا سازگاري کامل خواهد داشت.


منبع : فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .