دومين نمايشگاه امنيت سايبري ايران برپا مي‌شود

پنجشنبه 11 تير 1394
دومين نمايشگاه امنيت سايبري ايران برپا مي‌شود

دومين نمايشگاه امنيت سايبري ايران با حضور شرکت‌هاي خصوصي فعال در حوزه امنيت فضاي تبادل اطلاعات مردادماه جاري در تهران برگزار مي‌شود.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  بهناز آريا از برگزاري دومين نمايشگاه امنيت سايبري ايران را از تاريخ 27 تا 29 مردادماه جاري در سالن حجاب تهران خبر داد.

مسئول کميسيون امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران اظهار داشت: در اين نمايشگاه، شرکت‌هاي خصوصي فعال حوزه امنيت فضاي تبادل اطلاعات (افتا)، دستاوردها و خدمات خود را در سه محور «محصولات امنيتي داخلي و خارجي»، «خدمات و سرويس‌هاي مرتبط با امنيت اطلاعات» و «آموزش و آگاهي‌رساني در حوزه امنيت اطلاعات» معرفي خواهند کرد.

وي با اشاره به ضرورت برگزاري نمايشگاه ادامه داد: سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران با توجه به نياز مبرم فضاي کسب و کار در حوزه افتا، نخستين دوره نمايشگاه تخصصي امنيت سايبري ايران را مهرماه93 در سالن حجاب تهران برگزار کرد؛ بازخورد و استقبال شرکت‌هاي حاضر و بازديدکنندگان باعث شد تا سازمان دومين نمايشگاه امنيت سايبري ايران را با هدف بهبود کسب و کار حوزه افتا برگزار کند.

آريا تصريح کرد: نمايشگاه امنيت سايبري، فرصت خوبي را براي حضور و معرفي شرکت هاي عضو سازمان و فعال در حوزه افتا فراهم مي کند و به بازديدکنندگان اين امکان را مي دهد که براي اولين بار شرکت هاي خصوصي متخصص در حوزه امنيت را يکجا و در زير چتر سازمان ملاقات کنند. همچنين مانند دوره اول، کارگاه‌هاي آموزشي متعددي با هدف آگاهي و اطلاع رساني عمومي در حوزه امنيت سايبري کشور، معرفي محصولات امنيتي براي شرکت هاي افتا و کاربران اين حوزه برگزار مي شود.

مسئول کميسيون امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات افزود: ثبت نام به صورت آنلاين و ازطريق سايت نمايشگاه با آدرس icsec.ir خواهد بود.


منبع : خبرگزاري فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .