پرتال گردشگري استان فارس رونمايي شد

دوشنبه 30 شهريور 1394
پرتال گردشگري استان فارس رونمايي شد

بخش ويژه استان فارس پرتال «بزنيم بيرون» با هدف معرفي جاذبه هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان در آستانه عيد سعيد قربان به صورت رسمي آغاز به کار کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني به نقل از روابط عمومي پرتال بزنيم بيرون، پرتال جامع گردشگري فارس در هفت بخش کلي شامل «طبيعت گردي» ، «هنرگردي» ، «تاريخ گردي» ، «گردشگري مذهبي» ، « شهرگردي» ، «چطوري بخريم؟» و «کجا بمونيم؟» راه اندازي شده که هر کدام از دسته بندي ها به معرفي کامل جاذبه هاي اين استان مي پردازد.

اين پرتال در بيش از 47 موضوع اقدام به شناسايي و معرفي جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي استان فارس کرده است تا از اين طريق اطلاعات جامعي را در خصوص هرکدام از اين اماکن و ظرفيت ها در اختيار مخاطبان خود قرار دهد.

در پرتال جامع گردشگري فارس داده هاي کاملي از قبيل معرفي مکان، اطلاعات تماس، محل قرار گيري و جانمايي روي نقشه، نحوه دسترسي به مکان مورد نظر با خودروي شخصي و وسايل حمل و نقل عمومي، ويژگي ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدوديت هاي استفاده، پيشنهادات ويژه، تاريخچه، سيماي عمومي، زمان مناسب بازديد، سئانس ها، نقاط مثبت و منفي، گالري تصاوير، گالري صوت و فيلم و ... در قالبي زيبا و نوين به مخاطبان عرضه مي شود.

از جمله موارد بسيار کليدي در اين پرتال مي توان به بخش برنامه ريز تفريح و سفر به منظور معرفي بهينه اماکن و ظرفيت ها اشاره کرد؛ به نحوي که کاربران در بخش «برنامه ريز» پرتال بزنيم بيرون مي توانند هزينه مد نظر، زمان مورد نياز و بخش هاي مورد علاقه خود را ارايه داده و از نزديک ترين مکان ها مد نظر خود بر اساس داده هاي اعلامي استفاده کنند.

«بزنيم بيرون» تنها مجموعه هوشمندي است که بر مبناي منطقه محل سکونت، ميزان وقت موجود براي تفريح، گروه هاي سني، جنسيت و علاقه مندي هاي مخاطبان، آنان را دسته بندي کرده و اقدام به معرفي پيشنهادات تفريحي و گردشگري به آن ها مي کند.

از ديگر سو بخش هاي «اخبار» و «مجله خبري» نيز دو حوزه اصلي فعاليت پرتال بزنيم بيرون به شمار مي رود که ماموريت «اطلاع رساني» و «آگاهي بخشي» را بر عهده دارند. به نحوي که اخبار مربوط به جاذبه ها و رويداد ها ذيل همان مکان نمايش داده خواهد شد و کاربران با مراجعه به هر کدام از بخش هاي اين پرتال، مي توانند به آرشيو تمامي اخبار و گزارش هاي مربوطه دسترسي داشته باشند.

در کنار اين موارد کليه کاربران و مشاغل مرتبط مي توانند با عضويت رايگان در پرتال «بزنيم بيرون» نسبت به ثبت مکان ها و رويدادهاي جديد در سطح استان فارس اقدام نموده تا از امکانات متنوعي همچون برنامه ريز پيشرفته و معرفي رايگان به مخاطبان استفاده نمايند.

گفتني است پرتال بزنيم بيرون کار خود را از اسفند ماه سال گذشته با هدف معرفي جاذبه هاي گردشگري و تفريحي کشور آغاز کرده بود؛ اين پرتال در نسخه آزمايشي خود به معرفي بيش از 7000 جاذبه هاي گردشگري و تفريحي استان تهران پرداخت و هم اکنون نيز استان فارس را با محوريت شهر شيراز تحت پوشش قرار داده است.

پرتال جامع گردشگري بزنيم بيرون استان فارس هم اکنون در تارنمايwww.bezanimbiroon.ir    در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودي با ارايه خدمات متنوعي در قالب اپليکيشن هاي موبايل، ارايه خدمات به گردشگران خارجي، راه اندازي استان هاي مختلف و ... فعاليت خود را به صورت گسترده دنبال خواهد کرد.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .