اينستاگرام لينک هاي خارجي به پروفايل تلگرام کاربران را مسدود مي‌کند

شنبه 15 اسفند 1394
اينستاگرام لينک هاي خارجي به پروفايل تلگرام کاربران را مسدود مي‌کند

اينستاگرام به تازگي طي بيانيه‌اي رسمي اعلام کرده است که دسترسي به لينک‌هاي خارجي به پروفايل کاربران در تلگرام و اسنپ چت را مسدود خواهد کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، نستاگرام طي بيانيه‌اي اعلام کرده است که اجازه‌ي دسترسي مستقيم به لينک‌هاي خارجي در بخش پروفايل کاربران را به برخي از اپليکيشن‌هاي پيام‌رسان نخواهد داد. البته اينستاگرام اعلام کرده است که ديگر نوع لينک‌ها مانند لينک پروفايل افراد در يوتيوب، صفحه‌ي شخصي در آيتونز و ساير لينک‌هاي مشابه همچنان قابل دسترسي خواهند بود.

توييتي که بعد از اين بيانيه توسط تلگرام منتشر شد، دليل اين کار را مالک اينستاگرام يعني فيسبوک اعلام کرده و تصميم جديد اين شبکه‌ي اجتماعي را دورويي خوانده است. پاول دوروف، بنيان‌گذار تلگرام با بيان اين موضوع که لينک‌هاي خارجي به لينکدين، توييتر و ساير شبکه‌هاي اجتماعي در دسترس هستند، گفته است:

اين اولين باري نيست که با چنين تصميمي روبرو مي‌شويم. در گذشته نيز اپليکيشن

واتس‌اپ که مالک آن نيز فيسبوک است، لينک‌هاي تلگرام را مسدود کرده بود و مانند آن اتفاق، اين بار نيز هيچ هشداري از سوي فيسبوک دريافت نکرديم.

مسدودسازي لينک هاي خارجي اينستاگرام

تلگرام به سرعت در حال رشد است و به تازگي ويژگي جديد اديت عکس از درون خود اپليکيشن را نيز فراهم کرده است. پس از معرفي اين ويژگي تلگرام شاهد رد و بدل شدن روزانه بيش از ۳۵ ميليون عکس بوده است. اينستاگرام به طور روزانه شاهد به اشتراک‌گذاري ۷۰ ميليون تصوير است و عملکرد خوب تلگرام باعث شده تا اين شبکه‌ي اجتماعي احساس خطر کرده و تصميم به مسدودسازي لينک‌هاي خارجي به تلگرام را بگيرد.


منبع : موبنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .