رونمايي از سامانه برنامه ريز گردشگري گلستان در آستانه سفرهاي نوروزي

شنبه 15 اسفند 1394
رونمايي از سامانه برنامه ريز گردشگري گلستان در آستانه سفرهاي نوروزي

سامانه برنامه ريز گردشگري استان گلستان در آستانه سفرهاي نوروزي شهروندان به صورت رسمي آغاز به کار کرد تا از اين طريق نسبت به معرفي بهينه جاذبه ها و ظرفيت هاي استان به مسافران اقدام نمايد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  محمد جواد رفيع پور، مدير پروژه گردشگري، تفريح و اوقات فراغت «بزنيم بيرون» با اعلام اين خبر، ابراز داشت: بخش استان گلستان «بزنيم بيرون» در هفت بخش کلي از امروز کار خود را به صورت رسمي آغاز کرده و در بيش از 37 موضوع اقدام به شناسايي و معرفي جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي استان مي کند تا از اين طريق اطلاعات جامعي در خصوص هرکدام از اين جاذبه ها و ظرفيت هاي گردشگري استان گلستان در اختيار مخاطبان قرار دهد.

وي تاکيد کرد: سامانه برنامه ريز گردشگري استان گلستان تحت موضوعات طبيعتگردي و اکوتوريسم ، گردشگري تاريخي ، گردشگري مذهبي ، گردشگري شهري ، هنرگردي ، معرفي مراکز اقامتي و همچنين مراکز خريد و سوغات استان نسبت به ارايه اطلاعات کامل به مسافران نوروزي اقدام خواهد کرد.

رفيع پور خاطر نشان ساخت: در سامانه برنامه ريز گردشگري استان گلستان همه اطلاعات مورد نياز مسافران براي استفاده از يک جاذبه گردشگري شامل معرفي مکان، اطلاعات تماس، محل قرار گيري و جانمايي روي نقشه، نحوه دسترسي به مکان مورد نظر با خودروي شخصي، ويژگي ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدوديت هاي استفاده، پيشنهادات ويژه، تاريخچه، سيماي عمومي، زمان مناسب بازديد، گالري تصاوير و ... در قالبي جذاب و نوين به مخاطبان عرضه مي شود.

به گفته مدير پروژه بزنيم بيرون اين سامانه در بخش برنامه ريز تفريح و سفر خود امکاني را فراهم آورده است تا کاربران بر اساس هزينه مد نظر، زمان مورد نياز و بخش هاي مورد علاقه خود بتوانند از نزديک ترين مکان هاي پيشنهادي استفاده کنند.

وي تاکيد کرد: با رونمايي رسمي از پرتال بزنيم بيرون استان گلستان، کليه کاربران و مشاغل مرتبط مي توانند با عضويت رايگان در پرتال نسبت به ثبت مکان ها و رويدادهاي جديد در سطح استان اقدام نموده تا از امکانات متنوعي همچون برنامه ريز پيشرفته و معرفي رايگان به مخاطبان استفاده نمايند.

بر اساس اين گزارش پرتال جامع گردشگري بزنيم بيرون استان گلستان هم اکنون در تارنماي  ww.bezanimbiroon.ir  در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودي با ارايه خدمات متنوعي در قالب اپليکيشن هاي موبايل، ارايه خدمات به گردشگران خارجي و ... فعاليت خود را به صورت گسترده دنبال خواهد کرد.


منبع : بزنيم بيرون
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .