رابطه لمس تلفن همراه و فاش شدن شخصيت

يكشنبه 26 ارديبهشت 1395
  رابطه لمس تلفن همراه و فاش شدن شخصيت

تلفن همراه اطلاعات زيادي از ما دارد. روزانه، ماهانه و سال‌هاست که با روش و شخصيت ما آشناست؛ به گوشي خود دقت کنيد. گوشي همراه شما از زنگ انتخابي گرفته تا نحوه قفل کردن و پس زمينه خصوصيات شما را بيان مي‌کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به نقل از ساينس هاير، يکي از اين موارد قفل کردن گوشي است که بسيار ساده است. اگر دقت کنيد خواهيد ديد روش انتخابي شما با ديگران متفاوت است. پنج روش متفاوت براي قفل کردن وجود دارد که فاش‌کننده شخصيت است. به موارد ذيل توجه کنيد.

 

کشيدن انگشت روي صفحه از سمت راست:

 

کشيدن انگشت به سمت راست بيانگر احساس قدرت است. شما شخصي خلاق و اجتماعي هستيد. در برابر انتخاب خود فکر مي‌کنيد و مي دانيد هر چيزي بر زندگي شما بازتاب دارد.

 

کشيدن انگشت روي صفحه به سمت پايين:

 

شما شخصي معتدل، لايق و باهوش هستيد. شما به موفقيت‌هاي شغلي و شخصي تمايل داريد.خلاق و بلند پرواز هستيد و براي رسيدن به موفقيت گام‌هاي بلند برمي‌داريد.

 

کشيدن انگشت روي صفحه از سمت چپ:

شما در تجارت موفق خواهيد بود. شخصي کاري، لايق و پرطاقت هستيد.

 

کشيدن انگشت روي صفحه به سمت بالا:

شما شخص مثبت‌انديشي هستيد و نمي‌توانيد ناراحتي ديگران را ببينيد. تمام انرژي خود را براي برطرف کردن نياز ديگران گذاشته و به آنچه فکر مي‌کنيد مي‌رسيد. هميشه در عرصه حاضر هستيد.

 

استفاده از هر دو انگشت در يک زمان:

براي شما اتمام هر کاري مهم است. شما هميشه در مورد توانايي و زمان غلو مي‌کنيد. خود را مسئول مي‌دانيد و به همين دليل هميشه زير فشار و مشغول هستيد.


منبع : خبرگزاري ايسنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .