اطلاعات تازه اي که از آيفون 7 لو رفت

يكشنبه 14 شهريور 1395

با نزديک شدن به زمان عرضه گوشي آيفون 7 رسانه ها تلاش مي کنند اطلاعات بيشتري در مورد ماهيت اين گوشي و ويژگي هاي آن منتشر کنند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،   شباهت زياد به آيفون 6 اس، تقويت آنتن و برخي به روزرساني هاي سخت افزاري از جمله ويژگي هاي اين گوشي اعلام شده بود. حال مشخص شده در آيفون 7 به جاي پردازنده A9 از پردازنده A10 با سرعت 2.4 گيگاهرتز استفاده مي شود.

آيفون 7 در دو رنگ کاملا سياه و سياه براق عرضه مي شود که رنگ اخير جايگزيني براي رنگ خاکستري است. سيستم بلندگو، حسگرهاي Force Touch، قابليت ضدآب و ... نيز در اين گوشي شاهد تغييراتي خواهد بود.

اپل به غير از آيفون 7 گوشي آيفون 7 پلاس را نيز طي هفته هاي آينده عرضه مي کند تا در مجموع اين گوشي در پنج رنگ روانه بازار شود. نمايشگرهاي اين دو گوشي به ترتيب 4.7 و 5.5 اينچي خواهد بود. پشتيباني از طيف گسترده تري از رنگ ها نمايشگر اين گوشي را درخشان تر خواهد کرد.

در آيفون 7 از يک سيستم دوربين دوگانه استفاده مي شود که زوم اپتيکال را ممکن کرده و استفاده از نرم افزارهاي مختلف براي تغيير ميدان نور عکس را تسهيل مي کند. دوربين دوگانه آيفون 7 متشکل از دو دوربين wide-angle يا داراي زاويه ديد بيش از حد معمول و يک دوربين تله است. در هر دو دوربين از حسگرهاي 12 مگاپيکسلي استفاده شده است.

دوربين بزرگتر از تثبيت گر تصوير و يک لنز 6P بهره مي گيرد. همچنين فلاش دوربن اپل براي ارتقاي عکاسي در شب تقويت شده است. تعداد ال اي دي هاي آيفون 7 هم از دو به چهار مورد افزايش يافته است.

قرار است توليد مدل هاي 16 و 64 گيگابايتي آيفون هم متوقف و به جاي آن مدل 256 گيگابايتي عرضه شود. بنابراين آيفون 7 در سه مدل 32، 128 و 256 گيگابايتي عرضه مي شود. ميزان رم دو مدل آيفون هم 2 و 3 گيگابايت خواهد بود.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .