۱۰ بازي برتر سبک ماجراجويي براي اندرويد و ios

پنجشنبه 25 شهريور 1395

اگر جزء طرفداران بازي هاي ماجراجويي هستيد و قصد داريد با بهترين بازي هاي اين سبک آشنا شويد، در اين بخش ۱۰ تا از بهترين بازي هاي اين سبک را براي تان آورده ايم.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  بازي هاي ماجراجويي جزء آن دسته از بازي هايي قرار مي گيرند که گيمر را به خود معتاد مي کند و گبمر هميشه آن را بازي خواهد کرد و براي بازي کردن آن به صبر زيادي نياز است. اين نوع بازي ها تقريبا حالت داستان گونه دارند و بازي حول يک داستان پيش مي رود. ده بازي ماجراجويي که به شما معرفي خواهيم کرد بسيار جالب هستند و حالت روايي دارند.

۱) Star Wars: Knights Of The Old Republic

اين بازي در مورد يک امپراطوري بزرگ چهار هزار ساله است که هزاران شواليه اين امپراطوري در جنگ غليه يکي از پادشاهان آن مناطق کشته شده اند و شما تنها بازمانده ي آن شواليه ها هستيد و دو راه پيش رو داريد. يا در سمت خوب داستان بمانيد و به مردم و بازماندگان کمک کنيد و يک قهرمان بشويد، يا در جبهه تاريکي قرار بگيريد و مردم را بکشيد و به يک آدم شرور تبديل بشويد.

   

۲) The Wolf Among Us

The Wolf Among Us يک بازي پنح مرحله اي ماجراجويي است که از مردگان متحرک شروع مي شود، پس از مدتي پري هاي قصه گو در آن به قتل مي رسند و شما به عنوان يک گرگ درنده و بزرگ به بازي ادامه خواهيد داد.

 

۳) Syberia

در اين بازي شما نقش وکيلي را بازي مي کنيد که به تازگي مسئوليت پرونده اي را به عهده گرفته است که در آن بايد کارخانه اتومبيل سازي که محل آن مخفي است را بفروشد. اين وکيل براي انجام اين کار بايد به جاهاي مختلف سفر کند و تا بتواند سر نخي از آن کارخانه پيدا کند. وي در اين مدت با اشخاص و شخصيت هاي متعددي ديدار و برخورد مي کند که داستان بازي را تشکيل مي دهد.

 

۴) Exiles

داستان بازي درباره ي گروهي از انسان ها است که توسط دولت در سياره ي دور افتاده اي زنداني شده اند تا آزمايش هاي ويروسي و غير انساني بر روي آن ها انجام شود. نقش شما در اين بازي به عنوان ماموري است که بايد پرده از اين کار دولت بر دارد. در اين مسير شما امکان استفاده از انواع اسلحه ها و تجهيزات جنگي را داريد.

 

۵) Broken Age

اين بازاي داراي دو شخصيت اصلي است و هر موقع که بخواهيد مي توانيد يکي از اين دو شخصيت را انتخاب و آن را تغيير دهيد. هر شخصيت داراي داستان جدايي است که شما بايد آن را پيش ببريد. در طول بازي با ماجرا هاي جالبي رو به رو خواهيد شد که بايد آن ها را بگذرانيد.

 

۶) Grim Fandango Remastered

داستان بازي از اين قرار است که شخصي که مسئول فروش بليت سفر مردگان در اداره ي مرگ و مير است به فساد رئيس خود پي مي برد. در اين ميان با زني آشنا مي شود که به خاطر اشتباه او به دنياي مردگان فرستاده شده و در آن جا آواره شده است. شما در نقش اصلي هستيد و به همراه دوستان تان به يک سفر چهار ساله خواهيد رفت که در اين سفر ماجرا هاي جالبي در انتظار تان خواهد بود.

 

۷) Gabriel Knight Sins OF Father

گابريل نويسنده و مسئول کتابخانه اي در يکي از شهر هاي آمريکا است که در حال تحقيق بر روي پرونده قتل زنجيره اي است که در حوالي محل سکونتش رخ داده. هرچه که از بازي مي گدرد با حقايقي رو به رو مي شود که از گذشته خانواده اش با خبر مي شود. اين بازي داراي گرافيک HD و معما هاي گوناگون و صحنه ها و صدا گذاري فوق العاده است.

 

۸) Broken Sword: Director’s Cut

در کاخ رويال قتلي صورت گرفته و شما در نقش نيکو کولارد مسئول بازجويي از دولتمردان هستيد که ناگهان خود را در توطئه وحشتناکي مي بيند که بايد به يک سفر اسرار آمير برويد تا حقايق را فاش کنيد.

 

۹) ۸۰ days

داستان اين بازي از رمان معروف “دور دنيا در ۸۰ روز” گرفته شده است و شما در اين بازي بايد کل دنيا را در مدت زمان هشتاد روز طي کنيد. در اين بازي مي توانيد تجارت کنيد و بايد هزينه ها و زمان بندي سفر هاي خود را در نظر بگيريد و با برنامه پيش برويد تا به مشکل بر نخوريد.

 

۱۰) Fahrenheit: Indigo Prophecy

اين بازاي داراي ماجراي جنايي و در عين حال دراماتيک و ماجراجويانه است. ماجرا در باره ي شخصيت اصلي بازي يعني لوکاس کين است که در حالت خواب و بيداري مرتکب به قتل مردي شده و محل وقوع جرم را ترک کرده است. و هنگامي که بيدار مي شود صحنه هاي از جرم را به ياد مي آورد. بعد از اين ماجرا قتل هاي زنجيره اي در شهر رخ مي دهد و لوکاس قصد دارد که بفهمد حقيقت اين قتل ها چيست.

 

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .