تصميم جديد رايتل براي حجم بسته‌هاي اينترنتي

شنبه 15 آبان 1395

اپراتور سوم تلفن همراه امکان خريد حجم افزايشي را براي بسته‌هاي اينترنتي بلندمدت فراهم آورده است.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، مديرعامل رايتل در گفت‌وگو با ايسنا، ضمن اعلام اين مطلب گفت: اپراتور سوم بر اساس نظرات دريافت شده از مشترکان، در پاسخ به نياز آن دسته از مشترکاني که در هنگام اتمام حجم بسته‌هاي مصرفي بلند مدت خود تمايل به خريد بسته جديد ندارند و به جاي آن مانند برخي از ارايه‌کنندگان سرويس‌هاي اينترنت خانگي در کشور تمايل به خريد حجم اضافه با حفظ تاريخ بسته اصلي دارند، اقدام به تعريف و پياده‌سازي حجم‌هاي افزايشي در ظرفيت‌هاي يک، دو و پنج گيگابايتي براي بسته‌هاي سه تا ۱۲ ماهه کرده است.

 
سيد مجيد صدري با بيان اين مطلب افزود: رايتل به عنوان اولين اپراتور در اين زمينه اقدام و امکان خريد حجم افزايشي براي بسته‌هاي اينترنتي بلند مدت اقدام کرده و به اين ترتيب مشترکان بسته‌هاي مذکور، از اين پس مي‌توانند در صورت تمايل پس از اتمام حجم اينترنت بسته خريداري شده خود که هنوز اعتبار زماني آن به پايان نرسيده است، نسبت به خريد حجم افزايشي اقدام کنند.
 
مديرعامل رايتل ادامه داد: البته اعتبار حجم‌هاي افزايشي از زمان خريد حجم تا زمان اتمام بسته اصلي خواهد بود.
 
وي در پايان يادآور شد:خريد حجم‌هاي افزايشي از طريق وب سايت و سامانه مديريت حساب رايتل امکان پذير است. همچنين مشترکان مي‌توانند از فروشگاه‌ها، نمايندگان فروش و خدمات رايتل نيز درخواست فعال سازي حجم افزايشي مورد نيازشان را داشته باشند.

منبع : ايسنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .