به‌روزرساني جديد تلگرام با مجموعه‌اي از قابليت‌هاي تازه

شنبه 20 آذر 1395

جديدترين به‌روزرساني تلگرام منتشر شد و کاربران با آپديت پيام‌رسان خود مي‌توانند از آخرين امکانات آن بهره‌مند شوند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،   با آپديت جديد تلگرام مي‌توانيد چت‌هايي که اهميت بيشتري براي‌تان دارند را به بالاي اينباکس منتقل کنيد تا هميشه در دسترس شما باشند.

يکي از جديدترين امکانات اين اپ فضاي مجازي Pinned Chats نام دارد. اين قابليت براي افرادي که کارهاي خود را از طريق تلگرام هماهنگ مي‌کنند فوايد زيادي دارد. با پين کردن چت؛ دسترسي به چت‌هاي کاري بر اساس اولويت امکان‌پذير مي‌شود.

به‌روزرساني جديد تلگرام با مجموعه‌اي از قابليت‌هاي تازه

براي اين کار کافي است تا در اندرويد انگشت خود را براي چند لحظه بر روي چت موردنظر نگه داريد. اما در iOS چت را به سمت چپ بکشيد و گزينه Pin را انتخاب کنيد. فعلا اين کار براي حداکثر 5 چت درنظر گرفته شده است.

امکان بعدي اين اپليکيشن  IFTTT يا If This Then That است. با اين کار مي‌توانيد حساب کاربري تلگرام خود را به بيش از 360 سرويس ديگر متصل کنيد. اين سرويس‌ها هرچيزي مي‌تواند باشد: از شبکه‌هاي اجتماعي از قبيل توييتر و اينستاگرام گرفته تا ابزاري مانند جيميل و هم‌چنين اپ‌هاي سرگرمي مانند اسپاتيفاي يا پينترست؛ سرويس‌هاي فضاي ابري مانند دراپ‌باکس يا گوگل درايو و اينترنت اشياء.
اين نخستين اپليکيشن پيام‌رسان است که به‌طور کامل با IFTTT تلفيق مي‌شود. اين ارتباط دوطرفه است. هم‌چنين مي‌توان از طريق تلگرام ساير سرويس‌ها را کنترل کرد؛ يا نوتيفيکيشن‌ها و محتوايي مانند عکس و ويديو که در آنها منتشر مي‌شود را دريافت کرد.

اما در کنار موارد فوق سه ويژگي جديد در تلگرام 3.15 بر روي اندرويد عرضه شده است: امکان چرخش و برش در اديتور عکس؛ يک پلير جديد براي ويديوهاي يوتيوب با استفاده از حالت تصوير در تصوير و امکان ارسال پيام‌ها و ويديوها به چت‌هاي محرمانه.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .