نوکيا ۳۳۱۰ فناناپذير، در راه برگشت

جمعه 29 بهمن 1395

نوکيا ۳۳۱۰، گوشي همراه محبوب و فناناپذير، دوباره متولد مي‌شود.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  شايعه شده است که يک توليدکننده فنلاندي پرفروش‌ترين تلفن همراه جهان را دوباره توليد و عرضه خواهد کرد.

هفده سال پس از آنکه اين گوشي براي اولين بار عرضه شد، گزارش شده که نوکيا ۳۳۱۰ در راه بازگشت است. يک توليدکننده فنلاندي به نام HMD Oy Global با در دست داشتن حق انتشار انحصاري بازار براي برند، ظاهرا برنامه دارد يک مدل بهسازي‌شده از اين گوشي کلاسيک را در پايان ماه فوريه عرضه کند.

نسخه اصلي نوکيا ۳۳۱۰ در سال ۲۰۰۵ بازنشسته شد و در آن زمان با توجه به ادعاي نوکيا، ۱۲۶ ميليون نسخه از اين گوشي فروخته شده بود که آن را پرفروش‌ترين تلفن همراه در جهان کرد.

بر اساس گزارش‌ها، اين تلفن در ابتدا تنها براي مصرف‌کنندگان اروپايي و آمريکاي شمالي در دسترس بوده و هزينه‌اي معادل ۵۹ يورو خواهد داشت که به طور قابل توجهي کمتر از قيمت اصلي آن در سال ۲۰۰۰ و برابر ۱۲۹ پوند است.

در حال حاضر اطلاعات بيشتري وجود ندارد مبني بر اينکه نسخه جديد چه اندازه مشابه نسخه اصلي است، نسخه‌اي که با طول عمر باتري فوق‌العاده، فناناپذيري و بازي اعتيادآور مارپيچش عرضه شده بود.

با انتشار اين خبرها مبني بر عرضه دو مرتبه نوکيا ۳۳۱۰، نظرات متفاوتي مطرح شده، برخي از بازتوليد اين گوشي نوستالژيک ذوق‌زده‌اند و از طرفي برخي نيز معتقدند بهتر است آنچه مربوط به گذشته است را به حال خود گذاشت.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .